Vždy perfektne napenené
Na to, aby ste si vychutnali doma pivo, ktoré bude rovnako dobré ako čapované, už nepotrebujete sud. Aby ste dosiahli nukleáciu (to je ten veselý tanec malých bubliniek, ktorý vznikne, keď nalejete pivo do pohára), postačí vám jeden takýto kameň. Vložte ho opatrne do pohára a naplňte ho pivom z plechovky alebo fľaše. Okolo kameňa sa začnú zhromažďovať bublinky. Aktívnym sýtením získa pivo nielen silnú krajkovú penu, ktorá vydrží, až kým ho nevypijete, ale tiež lepšiu chuť, arómu a dokonca sa zníži jeho kyslosť. Ak chcete mať pivo dlhšie studené, stačí pred použitím uschovať kamene v mrazničke. (foto: uncommongoods.com)

Britská ikona
Nástenný retro klasický červený telefón je ikonou 60. rokov a bol by dokonalým komplimentom aj pre tie najminimalistickejšie domácnosti. V roku 1967 ho na trh uviedla britská pošta ako reakciu na dopyt verejnosti. Replika nástenného telefónu 746 zachováva výrazné krivky pôvodného dizajnu v červenej farbe. Pre moderné pohodlie bol ciferník nahradený tlačidlami bez toho, aby to zhoršilo dizajn vonkajšej obruby. Telefón je vybavený tradičným zvončekom s vypínačom  a mimoriadne dlhým točitým káblom slúchadla, ktorý dosahuje 2,5 metra. (foto: cuckooland.com)

Retro klávesnica
Pamätáte si ešte na písacie stroje? Asi by ste už na nich nepísali, keby ste ich mali doma, no prečo nemať doma retro písací stroj, ktorý je bezdrôtovou Bluetooth klávesnicou? Dizajn okrúhlych klávesov je ergonomicky dokonalý pre končeky prstov, zabraňuje nesprávnemu písaniu a únave. Konzola je vyrobená z hliníkovej zliatiny, ktorá sa používa v letectve, je ľahká a prenosná. Klávesnica je kompatibilná s rôznymi operačnými systémami vrátane Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, MAC a iné. (foto: amazon.com)

Ploskačkový set
Perfektným spoločníkom pri cestovaní, turistike, kempingu či iných outdoorových športových aktivitách je obľúbená ploskačka. Čo by ste ale povedali na ploskačkový set, v rámci ktorého by ste si mohli so sebou vziať až tri rôzne obľúbené nápoje? Set obsahuje tri ploskačky s pohárikmi z ušľachtilej ocele, umiestnené v elegantnom hnedom vegánskom koženom puzdre so zipsom. Ploskačky, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so štandardným objemom 2,3 dl, môžete ozdobiť unikátnym jednoriadkovým gravírovaným textom. Na zdravie, priatelia! (foto: gifts.com)

Počuť a byť počutý ako nikdy predtým
Slúchadlá Bose Noise Canceling 700 vám poskytnú viac, než od slúchadiel očakávate. Sú optimalizované pre hlasových asistentov (Amazon Alexa a Google Assistant), vďaka čomu môžete ovládať obsah svojho telefónu bez toho, aby ste ho vybrali z vrecka. Jednoduché dotykové gestá vám umožnia spravovať hlasitosť, hovory a hudbu. Slúchadlá sú vybavené bezkonkurenčným systémom so štyrmi mikrofónmi s jedenástimi úrovňami potlačenia hluku, takže váš hlas bude krištáľovo čistý aj v hlučnom prostredí. Vďaka aktívnemu EQ od spoločnosti Bose získate pohlcujúci zážitok z počúvania hudby pri akejkoľvek hlasitosti. A nad tým všetkým je ich sofistikovaný dizajn. (foto: bestbuy.com)

Mohlo by vás zaujať:

Užitočné a praktické: S týmito vychytávkami vás nič nezaskočí
Malé technické vychytávky na spríjemnenie leta
Tieto vychytávky vás presvedčia, že zabaviť sa dá aj doma

Facebook Comments