Muž žije a dýcha v harmónii s prírodnými živlami, ktoré ho obklopujú. Viete akým živlom ste vy?

Oheň – reprezentujúci pôvod muža, jeho korene a mýtický život, odhaľuje svoju transformačnú a zmyselnú silu vo vôni Bvlgari Man in Black.

Vzduch – vôňa Bvlgari Man Glacial Essence otvára novú kapitolu v príbehu Bvlgari Man. Je inšpirovaná nehmatateľným, a pritom fascinujúcim živlom, vzduchom.

Drevo – symbol Zeme a stromov, evokuje pevnú prítomnosť muža tu a teraz. Túto dynamiku zachytáva svojím podpisom intenzívna drevitá vôňa Bvlgari Man Wood Essence.

Novy živel – vzduch

Je možné premôcť niečo neprekonateľné? Je možné, aby niečo nehmotné získalo tvar? Uzavrieť neviditeľnú silu vzduchu do flakónu sa zdá byť nedosiahnuteľnou výzvou, na ktorú sa podujali tvorcovia kolekcie Bvlgari Man. Značka Bvlgari siaha na jeden z najvyšších vrcholov sveta, aby zachytila najsviežejší a najčistejší nádych čerstvého vzduchu – ten, ktorý nás inšpiruje k tomu chcieť dosiahnuť viac. Tento prenikavý vietor zmien ožíva v novej pánskej vôni Bvlgari Man Glacial Essence. Bvlgari Man Glacial Essence stelesňuje nezastaviteľnú mužnosť muža objavujúceho vlastnú vnútornú silu. Sviežosť iskrivých prvých tónov prebúdza nečakane drevité a energické srdce, ktoré kulminuje vo forme intenzívnych a ambicióznych tónoch základu. Živelná sila vzduchu je vyjadrená pomocou drevitej fougère vône, vycibrenej ľadom.

Tóny hlavy: Explózia sviežosti
SVIEŽE, ISKRIVÉ A KORENISTÉ
esencia borievok
extrakt zázvoru
esencia geránia

Tóny srdca: Aromatické osvieženie
AROMATICKÉ, ZAMATOVÉ A BYLINNÉ
esencia austrálskeho santalu
pravý kosatec
esencia paliny

Tóny základu: Drevitá charizma
MUŽNÉ, ČISTÉ A KRYŠTALICKÉ
esencia aljašského cédru
akord clearwood®
pižmový akord

Mohlo by vám zavoňať:

Na modrej vlne: Vône pre dobrodruhov a milujúcich slobodu
Rebelská dvojica vôní s nádychom mesta
Zamilujte sa do tej pravej pánskej vône

Facebook Comments