Navrhnutá je pre tých, ktorí hľadajú dokonalú relaxáciu. Elegantný interiér je v uvoľnenom maldivskom štýle a využíva pokojnú paletu, akou sú prírodné lesy a kameň. Okrem jedinečného štýlu interiéru sa môže pochváliť aj exkluzívnym výberom zariadenia a doplnkov od renomovaného talianskeho módneho domu Bottega Veneta.

Foto: bedynamiq.com

Pohodlne ubytuje 12 hostí v šiestich luxusných kajutách vrátane pôsobivého apartmánu majiteľa. Obzvlášť zaujímavé sú dva bočné štrukturálne balkóny, ktoré majiteľovi poskytujú súkromné chvíle na palube, zatiaľ čo priestor dopĺňa stôl, posedenie a veľká kúpeľňa s voľne stojacou vaňou. Veľké posuvné dvere na hornom podlaží umožňujú hosťom transformovať priestor z priestranného vnútornovonkajšieho na sofistikovaný jedálenský kút, pričom krb v hornom salóne vytvára dokonalé intímne prostredie. Okrem priestorov pre zábavu je zadná slnečná terasa venovaná wellness s 360 stupňovým výhľadom z telocvične a veľkému priestoru pre pokojné cvičenie jogy. Na spodnom podlaží sa nachádza najmodernejšie kúpeľné centrum s priamym prístupom k vode.

Foto: bedynamiq.com

Model GTT 165, ktorý bol navrhnutý v Holandsku odborníkmi vo Van Oossanen Naval Architects, má robustný trup s rýchlym posunom, postavený z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je vynikajúcou námornou jachtou. Je schopná dosiahnuť maximálnu rýchlosť 19 uzlov alebo 23 uzlov s balíkom Sport. Na žiadosť majiteľa je možné zvoliť hybridný pohonný systém pre maximálnu účinnosť a tichú prevádzku. Klienti si môžu prezrieť celú ponuku a nastaviť vlastné riešenia v online konfigurátore jácht Dynamiq. GTT 165 je vyrobená v súlade s najprísnejšími obchodnými predpismi, zaistí tak dokonalý komfort, relax a bezpečnosť na mori.

Foto: bedynamiq.com

THE GRAND TURISMO TRANSATLANTIC GTT 165
Dĺžka: 50 m/165´
Max. rýchlosť: 19 uzlov, 23 uzlov SPORT
Posádka: 9 členov, 5 kabín
Hostia: 12 hostí, 6 kabín
Výrobca: DYNAMIQ
Naval architecture: Van Oossanen
Exterior design: Dobroserdov Design
Interior design: Giuseppina Arena/Dynamiq
Cena: 24 750 000 eur

Mohli by vás zaujať:

Mangusta 103 Neoprene: Takmer ako luxusná pirátska loď
Plávajúci luxus pre horných desaťtisíc
Ako sa stavia výletná loď snov?

Facebook Comments