Hunting Simulator 2
Od vydania prvého dielu akčného poľovníckeho simulátora už uplynuli tri roky. Za ten čas by sa patrilo potešiť (povedzme si rovno, že menšinových) hráčov niečím zaujímavým. Začneme výstrojom a výzbrojou. Desiatky oficiálnych zbraní a doplnkov by malo stačiť aj najnáročnejšiemu lovcovi. Na schodných aj neschodných lesných cestách, pláňach a púšťach vás bude sprevádzať verný lovecký pes. Toho si viete vybrať z rôznych rás, pričom každá má svoje unikátne techniky. Budete spolu stopovať a loviť vyše tri desiatky zvieracích druhov (od vodného vtáctva po grizllyho) v ich prirodzenom prostredí. Tu vývojári zapracovali na ich umelej inteligencii. Byť nenápadný, ticho a po dobrom smere vetra sa oplatí. Želáme dobrý lov!

Platformy: PS4, Nintendo Switch, Xbox One, PC
Dostupné: od 15.10.2020


Tennis World Tour 2

Chcete byť kráľom tenisového rebríčka? V tomto športovom simulátore to nie je úplne nedosiahnuteľné. Môžete si vytvoriť vlastného hráča, alebo preberte zodpovednú úlohu tenisovej špičky. Je to len na vás. Čakajú vás kurty celého sveta. „Dvojka“ prináša okrem prepracovenejších úderov a hernej techniky aj vylepšený audio zážitok z kurtu či fandiaceho hľadiska. Dvojhra, štvorhra, online režim – všetko ešte viac dynamickejšie s dostatkom animácii. Počas kariéry sa treba postarať o svoj tím, tréningy, vybavenie a samozrejme sponzorov. Zelené vavríny pre víťazov si treba tvrdo zaslúžiť.

Platformy: PS4, Nintendo Switch, Xbox One, PC
Dostupné: od 15.10.2020


Control: Ultimate Edition
New York, tajná bezpečnostná agentúra, dekódovanie šifier, agenti a množstvo deštrukcie. Pozdáva sa vám to? Herné štúdio Remedy stavilo v tejto akčnej adventúre na hlavnú hrdinku – agentku Jesse Fadenovú, ktorá bude hľadať odpovede na otázky v úlohe tajomného Riaditeľa agentúry. Z pohľadu tretej osoby preskúmate meniaci sa okolitý svet, riešite úlohy a zdolávate útoky protivníkov pomocou svojich nadprirodzených schopností. Pritom šikovne využívate dynamické ničenie okolia vo svoj prospech. V temnom svete hry Control sa zíde aj rýchla spúšť a dobrý postreh.

Platformy: PS4, Xbox One
Dostupné: od 20.10.2020

Už ste hrali?

Adrenalínové jazdy aj kosenie zombie: Zábava na výplň jesenných večerov
Kto sa hrá, ten nehnevá: Horúce videoherné novinky
Herná legenda je spať v plnej sile – Mafia: Definitive Edition

Facebook Comments