RIDE 4
Po necelých dvoch rokoch vydania „trojky“ sa aj motorkári bez príslušného vodičáku môžu aspoň virtuálne posadiť na sedadlo poriadneho jednostopového stroja. Vývojári z Milestone srl v obľúbenom motocyklovom simulátore dali hlavný dôraz na realistickosť. Pretekárov čakajú skoro dve stovky skutočných strojov, tri desiatky krásnych tratí, striedanie počasia / dňa a noci. Sily si zmeriate aj proti umelej inteligencii (Artificial Neural Network Agent), ktorá sa stále učí z vašej jazdy, a adrenalín si zvýšite vysokou rýchlosťou aj v multiplayeri na dedikovaných serveroch. V tom vám pomôže možnosť vlastných úprav motorky a smerovanie kariéry. Pre moto labužníkov bude k dispozícii o bonusy obohatená špeciálna edícia (PS 4, Xbox One). Dotankovať, obliecť kombinézu a vyštartujte … aj zo zelenáča môže byť časom víťaz.

Platformy: PS4/PS4 Pro, PS 5 (od 01/2021), Xbox One S / Xbox One X Xbox Series X, PC
Dostupné: od 08.10.2020


The Walking Dead: Onslaught VR

Krvavú akciu s nádychom hororu ponúka nasledujúci titul, kde si to v postapokalyptickom svete budete hlava – nehlava robiť cestu medzi hordami nemŕtvych. Po dobrom to s nimi nepôjde, ale brutálny postup zaberá na výbornú. O to sa postará herný systém Progressive Dismemberment. Po vojnových udalostiach v koži Ricka, Daryla, Michonneho a Carol zbierate potrebné materiály, na vybudovanie bezpečnej osady a obnove spoločnosti. To všetko len predzvesť pred poriadnym masakrom, kde je lepšie si nemŕtvych držať pekne od tela.

Platformy: PS4
Dostupné: od 09.10.2020

Monster Truck Championship
Mohutné pneumatiky, kabína pekne vysoko nad zemou a pod volantom reve motor. Hra ponúka 16 upraviteľných truckov, kde viete vylepšiť až 50 rôznych súčiastok v 25 šalejúcich arénach Spojených štátov. Autá si budete musieť postupne vylepšovať, aby ste zvládli stále náročnejšie trate a súperov, ktorí pôjdu po vašom šoférskom skalpe. V troch pretekárskych ligách si preveríte zručnosti v ovládaní prednej a zadnej nápravy alebo fungovanie pristátia na pneumatikách po skoku. V online režime si na vás brúsi zuby naraz sedem protivníkov.

Platformy: PS4/PS4 Pro, Xbox One S / Xbox One X Xbox, Nintendo Switch, PC
Dostupné: od 15.10.2020


Už ste hrali?

Kto sa hrá, ten nehnevá: Horúce videoherné novinky
Herná legenda je spať v plnej sile – Mafia: Definitive Edition
Môžeš byť kým len chceš: Superhrdina, pretekár či profi športovec?

Facebook Comments