V stravovacích návykoch mužov s poruchou erekcie najčastejšie chýbajú dôležité látky, ktoré podporujú nielen prekrvenie, ale celkovo zlepšujú funkciu svalstva. Obsiahnuté sú v bežnom jedle, ale siahnuť môžete aj po doplnkoch stravy. Dokonca vás môžu zachrániť pred liekmi na erekciu v pomerne mladom veku.

Aminokyseliny pomôžu vašej erekcii
Pri erektilnej dysfunkcii je potrebné podporiť činnosť ciev a mikrocirkuláciu krvi, na čo je vhodné Ginkgo biloba. Sexuálne zdravie podporuje zároveň ženšen a hroznové jadierka. Veľkú úlohu zohrávajú aminokyseliny, medzi ktoré patrí aj arginín, ktorý prispieva k lepšej činnosti svalov, a taktiež citrulín. Tieto a ďalšie látky obsahujú české výživové doplnky Proerecta, ktoré s veľkými očakávaniami prichádzajú na slovenský trh.

Doplnky stravy dodajú telu spektrum chýbajúcich látok
Doplnky stravy sú často tabu, pretože sú nesprávne vnímané ako lieky. Nejde však o medikamenty, ale o koncentráciu prospešných látok, ktoré v strave absentujú. Pozor by ste si mali dávať pri ich výbere a nenaletieť pochybným predajcom. Na slovenskom trhu sú aj doplnky na erekciu od slovenských a českých výrobcov. Produkty Proerecta už dlhodobo vyvíja československý tím, ktorý ich doteraz predával len v Česku.

Chceli sme aj na slovenský trh priniesť niečo nové a unikátne, niečo, čo v Čechách funguje a prináša mužom spríjemnenie a uľahčenie života. Z praxe vieme, že nie u všetkých mužov zaberajú tablety rovnako, a preto sme túto formu vylúčili hneď na začiatku,“ hovorí riaditeľ firmy Matej Chodelka.


Doplnky môžete užívať dlhodobo
Tím odborníkov do nich vložil všetko, čo mužom v bežnom stravovacom pláne chýba. Pre sexuálne aktívnych mužov je ideálna Proerecta LONG, ktorú môžete užívať dlhodobo . Zaujímavým produktom je Proerecta KLASIK, ktorá sa postará o erekciu do 45 minút. To je čas, kedy si môžete vychutnávať predohru, ktorá vás aj partnerku pripraví na vydarený sexuálny zážitok. Novinkou na trhu je nápoj Proerecta SHOT, ktorý do niekoľkých minút pomôže s erekciou.

Upravte životný štýl a vstúpte do ženského sveta
Štyridsiatka na krku je nízke číslo na to, aby ste v sexuálnom živote trpeli a neboli s ním spokojní. Za poruchami erekcie bývajú najčastejšie stres, nesprávna životospráva, málo pohybu a predovšetkým nedostatok látok, ktoré telu pomáhajú aj pri erekcii. Zaradením pohybu do svojho života podporíte nielen erekciu, ale pravidelné návštevy – napríklad vo fitnescentre – vám prinesú príťažlivý výzor, atraktivitu a otvoria vám dvere k novým príležitostiam vo svete žien.

Facebook Comments