Skladacia prilba
Pri jazde na bicykli treba mať na pamäti bezpečnosť. Do základnej výbavy patrí cyklistická prilba, ktorá je však mnohokrát na oštaru. Je veľká, nespratná a človek nevie, kam ju uschovať. Spoločnosť Fend však prichádza s prilbou pre cyklistov, ktorú ľahko zložíte a bez problémov vložíte do tašky či batohu. Prilba je vyrobená z odolného ABS plastového puzdra a ultraľahkého polykarbonátu. Je certifikovaná a prevyšuje americké aj európske bezpečnostné normy. To z nej robí špičkový produkt, ktorý je vhodný nielen pre bicykle, ale aj pre skateboardy a elektronické bicykle.

Foto: fend.io

Vodotesná batožina
Vyrážate na dlhší výlet na bicykli alebo na motorke? Myslite na to, že v jeseni vás môže počasie riadne prekvapiť. Vodotesná batožina 2020 Large Rolie s objemom až 20 litrov je vhodná do každého počasia. Je vyrobená z tkaniny s mimoriadne tvrdou konštrukciou a zváraná vodotesnými švami. Elegantné čierne prevedenie dopĺňa reflexné logo značky Wolfman a žlté vnútro. Jednoduchý a efektívny roll top dizajn oceníte po prvom použití batožiny – stačí ju zrolovať a zacvaknúť. Je vybavená protišmykovou podrážkou a upevňovacími páskami, ktoré sa dajú v prípade opotrebovania či poškodenia ľahko vymeniť.

Foto: amazon.com
Pomocník na cestách
JumpSmart je šikovná vecička, ktorá kombinuje štartovacie zariadenie, baterku a energetickú banku v jednom. Vďaka výkonnému štartovaciemu motoru s rozbehom 37 000 mWh dokáže poháňať 8-valcové, 5,0 l motory (až do 2,0 l dieslových motorov). Naštartujete ňou väčšinu automobilov, nákladných automobilov, SUV, člnov, motocyklov, kosačiek na trávu či štvorkoliek. LED svietidlo s dosahom 150 metrov má štyri voliteľné režimy – vysoký, nízky, SOS a stroboskop. Za pomoci technológie SmartSpeed, prostredníctvom USB, navyše nabijete mobilný telefón, tablet, fotoaparát, navigáciu a mnohé iné zariadenia. JumpSmart vám jednoducho pomôže na cestách, kdekoľvek budete.

Foto: citizengoods.com

 

Mohlo by vás zaujať:

Malé technické vychytávky na spríjemnenie leta
Tieto vychytávky vás presvedčia, že zabaviť sa dá aj doma
Užitočný dopravný prostriedok alebo len výstrel do prázdna?

Facebook Comments