Star Wars: Squadrons
Poriadna vesmírna strielačka z pohľade prvej osoby, ktorá preverí váš postreh a pilotné zručnosti. Záleží len od vás či sa pridáte na stranu Impéria alebo Rebelov. Podľa toho zasadnete do ikonických strojov – X-Wing, A-Wing, U-Wing a Y-Wing či bombardéra TIE. Záleží od chuti aké chcete ničiť ciele. Vývojárom išlo v prvom rade o hrateľnosť a zábavu. Tomu je prispôsobená aj možnosť úprav pilotov a lietajúcich strojov. V úvode spomínaný postreh sa zíde hlavne pri multiplayeri (5 na 5), lebo chyba a zaváhanie môžu stáť váš tím zbytočný bod.

Platformy: PS4 / PS4 Pro, Xbox One S, Xbox One X, PC
Dostupné: od 02.10.2020

Crash Bandicoot 4: Its About Time
Táto plošinovka poteší neskôr narodených gamesákov. Starí známi zločinci v podaní Nea Cortexa a Dr. Nefariousa unikli z väzenia a porušili hranicu času a priestoru, a je len na Crashovi a pôvabnej Coco, aby dali všetko do poriadku. Nebude to ľahké, ale to vykompenzuje zábava skákačky plná sviežich nápadov. Do titulu je zapracované aj niečo špeciálne – úprava gravitácie a spomalenie času. Hráči si precvičia postreh a reflexy vo svete plnom dobrodružstiev. Vianoce sa blížia, možno hrou potešíte potomka / brata.

Platformy: PS4/PS4 Pro, Xbox One S / Xbox One X
Dostupné: od 02.10.2020

FIFA 21: Ultimate Edition
Ulica alebo štadión? Dosiaľ najprepracovanejšie spôsoby hrania futbalu v podaní desiatok oficiálnych líg, stoviek tímov a tisícok hráčov (od starších po novú elitu). Výber je neskutočný. Pochváliť sa svojim štýlom môžete na ihriskách po celom svete. Dôležitá je vlastné kariéra – rozširovanie možností hráča, učenie sa trikov, prestupy či tréningy. To všetko sa postará o šancu dať viac vytúžených gólov do siete protihráča. Už je len na vás či si doma užite tú poriadnu futbalovú atmosféru s partiou kamarátov a posilňujúcim občerstvením.

Platformy: PS4/PS4 Pro, PS5, Xbox One S / Xbox One X Xbox Series X,
Dostupné: od 06.10.2020


Už ste hrali?

Herná legenda je spať v plnej sile – Mafia: Definitive Edition
Fanúšikovia simulátorov majú o jeden divoký sen navyše
Môžeš byť kým len chceš: Superhrdina, pretekár či profi športovec?

Facebook Comments