Tí náročnejší však majú doma jednu značku, ktorá nesklame dizajnom ani kvalitou. A tou je SAGE.

Ak by sme chceli prirovnať značku kuchynských spotrebičov SAGE k autám, hľadali by sme spojenie spoľahlivosti, prepracovaného dizajnu, vysokého užívateľského komfortu a dlhej životnosti. Preto s čistým svedomím povieme, že SAGE je Volvo v kuchyni. Do rozvoja svojich kuchynských prístrojov investuje etablovaná austrálska spoločnosť Breville Group už od roku 1932. Len málokto vie, že práve vďaka nim sa môžeme s chuťou zahryznúť do chrumkavých toastov. Práve Breville Group v roku 1974 ako prví vyvinuli toastovač a hneď v prvom roku z neho predali 400-tisíc kusov. Tento úspech zaradil značku vo svojej austrálskej domovine medzi najobľúbenejšie a dnes už predáva výrobky vo viac ako 50 krajinách po celom svete. U nás sme jej do detailov prepracované produkty poznali do roku 2018 pod značkou Catler. Meno sa zmenilo, vysoká kvalita pretrvala. SAGE je voľba pre tých, ktorí vedia, že lacné riešenia bývajú na konci dňa najdrahšie.

Zoznámte sa s produktami SAGE na www.sagesk.sk a na FB SAGE SK

Dvojičky pre skvelý štart
Aké ráno, taký deň. Dobrý deň by mali odštartovať dobré raňajky, no s ich prípravou by ste nemali strácať viac času, než je treba. S hriankovačom SKE/BKE735 „The Toast Select™ Luxe” zlú hrianku nespravíte. Vložte krajec do extra veľkého toastovacieho otvoru, vyberte druh chleba a zvoľte si intenzitu opečenia. Hriankovač budúcu hrianku automaticky vycentruje, aby bola perfektne prepečená z oboch strán a LED diódy vás informujú, koľko času ešte zostáva, než si sadnete ku stolu. Medzitým vám zovrie voda na čaj v „dvojičke“ hriankovača – ikonickej rýchlovarnej konvici Sage SKE735. Pozrite sa na tie prepracované tvary! Už pri prvom pohľade priam cítite v dlani chladivú ergonomicky tvarovanú rúčku! Čo nepocítite je horúca para po otvorení kanvice, pretože vrchné viečko so spomaleným otváraním zabráni jej prudkému uniknutiu.

Kávička jediným dotykom
Keď patríte k vyznávačom dobrej kávy, viete, že najlepšia je z pákového kávovaru. Ale kto by mal čas ráno ju namlieť, poriadne natlačiť a pri utieraní rozsypaných zvyškov mletej kávy čakať, než sa životabudič preleje do šálky? Presne takto sa pýtali experti v Breville Group. Preto vyvinuli kávovar, ktorý spraví „špinavú prácu“ za vás – automatické pákové espresso s mlynčekom a dotykovým displejom Sage SES990BSS. Vy si len vyberiete svoj obľúbený nápoj a už sa káva melie priamo do páky, kde sa predsparí a horúcou vodou pri konštantnej teplote doslova pretlačí do šálky. Máte radi kávu s napeneným mliekom? Nemusíte čakať, než sa nápoj pripraví. Dva samostatné ohrievače umožňujú napeňovať mlieko už počas prípravy espressa. Tak to vyzerá, keď vývojári myslia nielen na svoj produkt, ale aj na váš čas a nároky.

Čerstvá dávka zdravia po celý deň
Cez deň si ledva vybehnete na obed, nieto ešte myslieť na odporúčaných päť zdravých dávok ovocia a zeleniny! Šupnite ich do seba hneď ráno a budete mať energiu na celý deň. Iba SAGE dokázalo spojiť všetky výhody odšťavovača, mixéra a smoothie mixéra do jedného prístroja s názvom Bluicer. Stačí mu jedna základňa, na ktorej len vymieňate nástavce a než skončíte s rannou hygienou, čaká vás absolútne čerstvá šťava či smoothie. Chcete si ich vziať so sebou? Oxidácia sa na množstve cenných látok a vzhľade nepodpíše, ak využijete vákuovač Sage „the Vac-Q“, vďaka ktorému vaše zdravia plné drinky vydržia svieže od rána do neskorého popoludnia.

Facebook Comments