Od malička ju rodičia viedli k láske k umeleckej scéne, hre na keyboard, tancu, baletu, spevu, výtvarnému umeniu a modelingu. V pätnástich rokoch sa presťahovala do Brna, kde úspešne vyštudovala pedagogické lýceum. Exoticky vyzerajúca Tereza si to hneď po maturite zamierila priamo do Prahy, kde si aktívne plní sen modelky. Fotenie pre pánsky magazín BREAK si podľa jej slov naozaj užila a je vďačná za túto jedinečnú príležitosť. „Bolo to moje prvé fotenie na Slovensku a som rada, že sa vám prostredníctvom magazínu BREAK môžem predstaviť. Slovensko sme s rodinou navštevovali pomerne často a vždy sa sem veľmi rada vraciam.“

Súťaživá a temperamentná
Tereza sa za svoj relatívne krátky život zúčastnila množstva súťaží. Vďaka svojej súťaživosti, nadaniu a temperamentu v nich dosiahla mnohé úspechy. Všetko sa to začalo na súťaži Missis 2005, kde ešte iba ako päťročné dievčatko súťažila o korunku krásy spolu so svojou mamou. V roku 2010 ju maminka prihlásila do súťaže krásy Sedmikráska 2010, neskôr do súťaže Dívka roku 2014, Miss OK 2018 a naposledy do Českej Miss 2019, ktorá je vďaka 30. výročiu prvej Miss Česko-Slovenska opäť Česko Slovenská. V speváckych súťažiach vyhrala 3 zlaté poháre za prvé miesta v speváckej súťaži POPNOTA a tiež prvé miesto v TV programe „Spieva celá rodina“, ktorej sa zúčastnila spolu so svojou maminkou a sestrou.

Aktívna kráska
Kráska sleduje už roky trendy v správnej životospráve, zaujíma sa o zdravý životný štýl, sebarozvoj a myslenie. Miluje pohyb, rada chodí na dlhé a svižné prechádzky, bicykluje, pláva, jazdí na kolieskových korčuliach a cvičí pravidelne vo fitku. Tereza nám prezradila aj to, ako trávi svoj čas v Prahe. „V hlavnom meste bývam už rok a vediem veľmi aktívny život. Najviac času trávim športovaním, čo ma udržuje v dokonalej forme pre prácu modelky. Modeling ma momentálne živí a verím, že to tak bude čo najdlhšie.“ Vďaka tejto vysnívanej práci spoznala Tereza množstvo nových ľudí. Ako sama dodala, vždy si z práce odnáša krásne spomienky aj nové skúsenosti.

Foto: Pavol Stražovec

Foto: Pavol Stražovec
Vizáž: Lea Gregušová

Určite vás zaujmú “jej kolegyne”:

Vychádzajúca hviezda: Marina Raneta
Vychádzajúca hviezda: Nikola Hašová
Vychádzajúca hviezda: Michaela Longauerová

Facebook Comments