Dezinfekčný box
Telefón, hodinky či slúchadlá patria medzi predmety, ktorých sa počas dňa často dotýkame. Vôbec si neuvedomujeme, že sú na konci dňa plné baktérií. Spoločnosť Tech Bar prináša na trh dezinfekčný box s UV svetlom, ktorý zničí 99,99 % baktérií. Na dezinfekciu môžete použiť dva režimy – rýchly 18-minútový alebo štandardný 30-minútový sterilizačný režim. Počas trvania procesu dezinfekcie sa vaše smart zariadenie bude zároveň bezdrôtovo nabíjať. Dezinfekčný box navyše disponuje aj funkciou difúzora arómy, ktorá vaše zariadenia prevonia.

Jednokolka je in
Ste milovníkom cyklistiky, no prestal vás baviť klasický bicykel? Odlíšte sa! Raleigh Bicycles Unistar Unicycle je ideálny pre začiatočníkov až stredne pokročilých cyklistov, ktorí hľadajú silnú a odolnú jednokolku. Ľahké koleso z hliníkovej zliatiny a oceľový rám s výstuhami a veľkými ložiskami zabezpečujú tejto jednokolke väčšiu životnosť. Pohodlné čalúnené sedadlo s možnosťou rýchleho nastavenia jeho výšky a so zabudovanou ochranou proti odieraniu vylepšujú zážitok z jazdy.

Foto: citizengoods.com

Športový slnečník
Versa-Brella je športový slnečník, ktorý oceníte pri rôznych letných aktivitách – stanovaní, pikniku, hraní golfu či na pláži. Ochranný kryt z textilného materiálu, s vlastnosťami zodpovedajúcimi ochrannému faktoru 50+, vás ochráni pred UV žiarením. Vďakaň univerzálnej robustnej svorke sa slnečník dá pripojiť kdekoľvek, napríklad na golfovú tašku, kočík alebo plážové ležadlo. Štvorsmerné otočné závesy zasa umožňujú nastaviť ho v ľubovoľnom uhle a vytvoriť si tak príjemné miesto s tieňom. Versa Brella sa dá pohodlne zložiť do kompaktného puzdra, ktoré nezaberie veľa miesta ani pri cestovaní za letným dobrodružstvom.

Mašinka na koktaily
Chceli by ste mať doma svojho vlastného barmana, ktorý vám pripraví prémiové koktaily na požiadanie? To by bolo zrejme trochu drahé, no riešením môže byť domáci koktailový stroj Bartesian At-Home Cocktail Machine. Vďaka koktailovému mixéru v štýle Keurig si doma pripravíte kvalitné koktaily, a to v priebehu pár sekúnd a bez veľkej námahy. Stačí naplniť zásobníky svojou obľúbenou whisky, vodkou, rumom, ginom, tequilou, prípadne iným druhom alkoholu, vložiť jednu z kapsúl s príchuťou vybraného drinku do koktailovača, nastaviť, aký má byť silný, a o pár sekúnd je váš drink na svete.

Prenosné ohnisko
Posedenie pri ohni cez deň alebo večer má svoje čaro najmä v letných a jesenných mesiacoch. Toto prenosné elegantné nerezové ohnisko Solo Stove Bonfire je dostatočne odolné, aby vám vydržalo na celý život. Jeho dvojkomorová konštrukcia zabezpečuje cirkuláciu predhriateho kyslíka, ktorý udržiava horiaci plameň. Ten spaľuje drevo ekologicky a produkuje pritom menšie množstvo dymu. V spodnej časti je umiestnená nádoba na popol, ktorá zároveň chráni podlahu či zem pred spálením. Nadčasový minimalistický dizajn z neho robí elegantný doplnok terás, záhrad, ale aj v kempingoch a na pláži. Vytvorte si večer romantickú atmosféru alebo ho použite pri posedení s priateľmi pri dobrom víne, nech ste kdekoľvek.

Stretnutie zvuku a svetla
Divoom Tivoo Max nie je len obyčajný reproduktor. Pripojte svoj telefón alebo počítač k tomuto audiosystému prostredníctvom Bluetooth a počúvajte všetky svoje obľúbené melódie s neuveriteľnými stereofónnymi ovládačmi 2.1 a aktívnym subwooferom. Divoom vás okrem zvuku prekvapí aj obrazom. Má samoprogramovateľný 256 LED-kový displej, ktorý zosynchronizuje vaše skladby so správnymi vizuálmi. Vychutnajte si sladkú nostalgiu umeleckých diel v pixeloch, sledujte animácie alebo dokonca text. Tých, ktorým nebudú stačiť predprogramované snímky, poteší informácia, že existuje galéria a komunita tvorcov grafiky, ktorá vám zabezpečí dokonalé snímky k vašim obľúbeným skladbám. Zariadenie disponuje 48 funkciami na podporu spánku a inteligentným alarmom.

Mohlo by vás zaujať:

Malé technické vychytávky na spríjemnenie leta
Tieto vychytávky vás presvedčia, že zabaviť sa dá aj doma

Facebook Comments