Sex v aute mnohým pripomína vzrušujúci čas dospievania alebo takzvaný syndróm študentského sexu, kedy máte s kým, ale nemáte kde. Má svojich vyznávačov, ale aj tých, ktorí nad ním krútia nosom s poznámkou, že je to nepohodlné. Pravdou však je, že aj v aute môžete zažiť vášnivý sex, podobný scéne z Titanicu. Len vaša partnerka nebude zrejme Kate Winslet…

Zo štatistík a prieskumov verejnej mienky vyplýva, že viac ako 60 % z nás malo sex v aute aspoň raz. Bez ohľadu na to, či takú skúsenosť máte alebo nie, prečo sa nevrátiť do mladších čias a nezašantiť si? Pohnútok môže byť hneď niekoľko. Sex v aute môže byť vaším tajným želaním alebo len niekam cestujete a už to neviete vydržať, prípadne nemáte k dispozícii iné miesto. Nech je to už akokoľvek, auto môžete na sexuálne dobrodružstvo využiť v podstate kedykoľvek. Dokonca bez ohľadu na to, aký vzťah práve máte. Najčastejšie majú sex v aute milenci, zvlášť ak majú obaja svojich partnerov. Ide o ideálne miesto bez ohľadu na ročné obdobie a počasie, pretože hotel je z dlhodobého hľadiska nákladný a navyše hrozí, že niekoho známeho stretnete. Využívajú ho aj tí, ktorí si chcú užiť nezáväzný sex na nezáväznom mieste. Niekoho niekde rýchlo vezmete, zaparkujete na pokojnom mieste a jednoducho si užijete. Nie, nemusí ísť len o prostitútky. Nezáväzný sex si môžete dohodnúť aj online a bez platenia. Ďalšou skupinou sú partneri, ktorí chcú vybočiť zo stereotypu, vyskúšať niečo vzrušujúcejšie, alebo tí, ktorí skrátka nemajú doma pokoj.

Foto: pixabay.com / ptksgc

Sex v aute má svoje pravidlá
Ak sa rozhodnete pre sex v aute, mali by ste myslieť na pár vecí, ktoré sú skutočne dôležité. Asi tá najzásadnejšia je nepraktizovať ho počas jazdy. Taktiež by ste mali zvoliť miesto, kde budete mať súkromie. Ideálne sú okraje lesov a polí. Zvoľte čas, keď sa vonku stmieva alebo keď je tma. Ak nemáte na aute tmavé sklá, môžete použiť roletky. Nezabudnite ani deku, oceníte ju najmä vtedy, ak máte kožený interiér. Vyhnete sa tak nepríjemným pocitom prilepenej pokožky a zároveň aj zašpineniu sedadiel. Pri sexe v aute sa pravdepodobne ocitnete v polohe, ktorú ste dovtedy neskúšali. V takom prípade je dobré mať pri sebe lubrikačný gél. Zvláštnu pozornosť venujte „nástrahám“, ktoré na vás pri sexe v aute číhajú. Medzi ne patrí napríklad klaksón. Nechceným zatlačením v návale rozkoše môžete na seba upozorniť. Myslite aj na radiacu páku a ručnú brzdu. Sex v aute je do istej miery adrenalínovou záležitosťou, ale samovoľný pohyb auta počas intímnych chvíľ nie je určite to, čo chcete zažiť.

Nezabudnite na kreativitu
Aj keď sa to nezdá, každé auto je vybavené nástrojom vhodným na BDSM praktiky. Áno, reč je o bezpečnostných pásoch. Pripútajte sa, aby bol váš pohyb obmedzený a nechajte sa dráždiť do zbláznenia. Samozrejme, úlohy je vhodné potom vymeniť. Zainvestovali ste do strešného okna a málokedy ho používate? Toto je vhodná príležitosť. Ak sa dá, úplne ho otvorte. Partnerka sa ním môže pretiahnuť tak, aby mala hlavu a trup vonku. Nohy a intímne partie budete mať doslova v rukách. V tejto polohe jej doprajte orálny sex. Chcete si trochu zavzdychať, ale bojíte sa, že by vás mohol niekto počuť? Zapnite si hudbu hlasnejšie. Vyberte ju podľa svojej nálady. Nikdy ale nepoužívajte pri sexe v aute rádio. Môže ho pokaziť napríklad pesnička Circle of Life od Eltona Johna alebo obyčajná reklama na poistenie.

Foto: Adobe Stock

ODPORÚČANÉ POLOHY V AUTE:

Misionár – na túto polohu je lepšie zvoliť zadné sedadlo, ktoré ponúka väčší priestor. V tomto prípade je možné zvoliť variant, keď obaja ležíte na zadných sedadlách. Druhou možnosťou je, že si partnerka sadne v smere jazdy a partner kľačí pod sedačkou.

Lyžička – je veľmi romantická, no lepšie je použiť ju vtedy, ak máte širšie zadné sedadlo. Obaja si ľahnite nabok, partnerka už len obtočí stehná okolo vás. Pozerajte sa jeden druhému do očí. Ak budete šikovní a neprekáža vám väčšia vzájomná intimita, dajú sa robiť zázraky.

Na koníčka – sadnite si na sedadlo a nechajte partnerku „ jazdiť“. Ak je v aute málo miesta, namiesto jazdenia vyskúšajte kĺzanie, pri ktorom môžete mať ešte omnoho lepší a intenzívnejší zážitok.

Žena v sedle bokom k vám – táto poloha sa u väčšiny párov nenachádza bežne v repertoári, v aute ju však oceníte. Sadnite si na sedadlo v smere jazdy. Partnerku nechajte na seba sadnúť bokom. Budete prekvapení, koľko miesta ušetríte.

Orálny sex a 69 – ak máte malé auto, orálny sex môže byť dobrou voľbou. Variácií na orálny sex sa v aute nájde naozaj mnoho, stačí popustiť uzdu fantázii a na mnohé prídete sami.

Doggy style – Odzadu „na psíka“je  skvelá poloha pre sex v aute. Partnerka sa môže rukami aj hlavou oprieť o okienko auta a vás bude rajcovať pohľad na partnerkin zadok viac ako kedykoľvek predtým.


Mohlo by vás tiež správne navnadiť:

Tantrický sex: Spojenie tela a duše so sebou samým alebo medzi partnermi
Outdoorový sex: Dobrodružstvo s dávkou adrenalínu
Cyber sex: Tu sa fantázii medze nekladú

Facebook Comments