Alanis Morissette: Such Pertty Forks In The Road
Kanadská speváčka prichádza s novým albumom po dlhých ôsmich rokoch. Spolupracovala na ňom s Michaelom Farellom, ktorý má svoj podiel na úspechu Melissy Etrheridge či Morrisseyho. Spoločne vytvorili jedenásť piesní, ktoré si následne producentsky zobrali do parády Catherine Marks a Alex Hope. Recenzenti vo svete nešetria chválou.


Billy Barman: Zlatý vek
Bratislavská kapela nedávno vydala svoj štvrtý album, ktorý má ukázať, ako znie nová vlna slovenskej hudby bez zbytočného delenia na mainstream a underground. CD prepája viaceré žánre, ktoré bežne vedľa seba nenájdete a až sa čudujete, ako to funguje.


Deep Purple: Whoosh
Britská hardrocková legenda stále funguje. Kapela ponúka novú kolekciu trinástich piesní, ktorá nesie producentskú pečať nemenej legendárneho Boba Ezrina. Ak vám nebude stačiť, môžete siahnuť po verzii s bonusovým DVD, na ktorom nájdete záznam koncertu z roku 2017, ktorý kapela odohrala na francúzskom festivale Hellfest.

Glass Animals: Dreamland
S tretím albumom prichádza anglická kapela Glass Animals. Nájdete na ňom štedrú šestnástku piesní, z ktorých väčšina je dielom frontmana Dava Bayleyho. Ten vyhlásil: „Chcel som, aby tento album odrážal celý život.“ Hudba štvorice z Oxfordu prepája pop s elektronikou a korenia ju hiphop, psychedelia či ambient.

VIDEO: Madison Beer – Baby
Na prvý pohľad či posluch si ju môžete ľahko pomýliť a Arianou Grande, ale jedná o inú hudobne aj tanečne nadanú slečnu. Americká speváčka a skladateľka Madison Beer má 21 rokov a rozhodne nešetrí zvodnými pohybmi. Vo februári 2018 vydala debutové EP As She Pleases. O rok neskôr podpísala nahrávaciu zmluvu s Epic Records kvôli plánovaného prvému albumu Life Support (2020), ktorý by mal obsahovať 15 skladieb. Zatiaľ sa asi máme na čo tešiť.

Mohlo by vám ušká potešiť:

Čerstvé svieže hudobné klipy: Do tanca aj na zamyslenie
Svieže hudobné albumy pre všetky uši
Hudobné tipy pre uši všetkých žánrov

 

Facebook Comments