WRC 9
Herní vývojári z francúzskeho štúdia KT Racing po ôsmom diele nezaspali, a zapracovali na väčšej realistike samotných pretekov aj života okolo nich. V rukách máte viac možností na rozvíjanie tímu, zažijete viac podujatí a dostanete sa do zákulisia toho, čo tímy vlastne robia počas celého roka. Ostrieľaných aj nových pretekárov potešia tri nové rally. Japonsko so svojimi úzkymi asfaltkami, nádhernú okolitú krajinu prinesie Nový Zéland a prostredie prašných saván a safari zase Keňa. Vylepšením prešli aj herná fyzika (brzdy, pruženie…) nespočetného množstva ponúkaných áut, ktoré sa popasujú aj s meniacim sa počasím na trati. K tomu vyše 50 oficiálnych tímov z WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior WRC a 15 bonusových vozidiel. Suma sumárum, čaká vás odjazdiť sto etáp v štrnástich krajinách? Málo. Určite nie. Hra vyžaduje internet a aktiváciu v Steame.

Platformy: Xbox One S / Xbox One X, PS4/PS4 Pro, Nintendo Switch, PC
Dostupné: od 3.9.2020


Marvels Avengers

Superhrdinovia, akcia, originálny príbeh, svižná hra pre jedného hráča či spoľahlivú štyroch partiou a samozrejme záchrana Zeme. Stručné, jasné a prudko hrateľné. Príbeh začína v sídle hrdinov v San Franciscu. Po nehode experimentálneho zdroja energie padá vina na Avengerov. Tí sa rozpadajú a neskôr ich postavia mimo zákona. Päť dlhých rokov trvalo, kým sa spojili, aby opäť spoločne čelili silám zla. Pomôžte im vytvorením najlepších tímov a ovládnite ich špecifické schopnosti. Je čas začať konať dobro.

Platformy: Xbox One S / Xbox One X, PS4/PS4 Pro, Nintendo Switch, PC
Dostupné: od 4.9.2020


Tony Hawks Pro Skater 1 + 2

Urobiť si v športe také meno, že podľa vás vyrobia videohru – to musí byť úžasný pocit. Aj keď sa v tomto prípade jedná iba o remastrované verzie predchádzajúcich dielov s prepracovanými úrovňami, fanúšikovia skateboardu tento titul nezavrhnú. Triky a skoky dobre vystihuje aj adrenalínová hudba. Jedna z výhod tejto videohry je fakt, že tu pády fyzicky nebolia.

Platformy: Xbox One S / Xbox One X,   PS4/PS4 Pro
Dostupné: od 4.9.2020


NBA 2K21

Od malých a veľkých kolies sa presunieme ku niečomu guľatejšiemu, basketbalovej lopte. Podľa vývojárov titul vylepšili grafikou a väčšou hrateľnosťou. Pozadu neostali ani nové herné prvky a režimy, online prostredie, pridanie značiek, zápasov a hudobného sprievodu. O zaistenie kompatibility medzi starými a novými konzolami sa postarajú funkcie MyTEAM Cross-Progression a Shared VC Wallet, aby si hráči pohodlne preniesli body, tokeny, herný postup alebo získané odmeny.

Platformy: Xbox One S / Xbox One X,   PS4/PS4 Pro, Nintendo Switc
Dostupné: od 4.9.2020

Mohlo by vás zaujať:

Herné novinky pre aktívnych aj pasívnych športovcov
Ghost of Tsushima: Keď samurajská česť ide bokom
Posaď sa do F1 a pretekaj proti najlepším

Facebook Comments