Zachovať pritom jeho praktickosť a moderný štýl, či vyzdobiť ho v súlade s ich záujmami. Minimum dekoratívnych prvkov a racionálne usporiadaný priestor, to sú presne tie veci, ktoré si moderní muži vážia a potrebujú k svojmu komfortu najviac.

Ak po niečom podobnom túžite aj vy, požiadajte o pomoc dizajnéra alebo sa inšpirujte našimi radami.

Elegancia hraničiaca s mužnosťou
Neviete, čo presne to znamená a potrebujete eleganciu v dome alebo byte pretransformovať do reality? V tom prípade je nutné zohľadniť pri zariaďovaní priestorov niekoľko faktov.

Pre moderné pánske interiéry sú typické pokojné, studené tóny a prírodné odtiene. Vyberte si preto z dostupných možností v obchode nábytok, koberec, podlahu alebo iné dekorácie, ktoré pôsobia upokojujúco. Neutrálne farby dreva, kovu alebo kameňa sú na relaxáciu po náročnom dni skvelé.

Originálne kombinácie
Mužskosť môže byť stelesnená aj v správnej kombinácii použitých materiálov. Charakteristickými črtami pánskej izby tak môžu byť geometrické vzory a prítomnosť taburetky s originálnym čalúnením. Priestor sa ale dá oživiť aj hexagonálnym zrkadlom alebo originálnym obrazom.


Okno ako súčasť interiéru
Ak má miestnosť veľké okno s krásnym výhľadom, stojí za to urobiť z neho krásny detail interiéru. Získate tak viac prirodzeného svetla, zväčšíte priestor, zvýrazníte farby a detaily jednotlivých doplnkov, vďaka čomu veľmi jednoducho odstránite interiérovú monotónnosť. Znamená to minimum tieniacich doplnkov v podobe zbytočne dlhých závesov a prekážok v okolí okna.

Moderný minimalizmus, ktorý charakterizuje pánsky štýl, to sú predsa prírodné farby, čisté línie a absencia zbytočných dekorácií. Tak na to pri zariaďovaní svojho interiéru myslite.

Facebook Comments