Ak ste ešte nepočuli o značke Sage, možno vám bude známejší názov Breville. Práve etablovaná austrálska spoločnosť Breville Group zastrešuje Sage, značku vysokokvalitných kuchynských spotrebičov, charakterizovaných dokonale prepracovanými detailmi v dizajne aj vo výkone. Breville totiž do vývoja, inovácií a dizajnu investuje už od roku 1932, výsledkom čoho sú produkty profesionálnej kvality, určené na domáce použitie. Ich prepracovanosť sa odráža na nadčasovom dizajne, vysokej kvalite, dlhej životnosti a vysokom užívateľskom komforte.

Portfólio Sage zahŕňa prvotriedne kávovary a príslušenstvo na prípravu kávy ako z talianskej kaviarne, odšťavovače, mixéry, roboty, food procesory, ale aj hriankovače, elektrické hrnce, rúry či grily. A práve na posledné dva z nich sa pozrieme bližšie.

Grilovačka pri telke

Znie to šialene, ale grilovať v obývačke a pozerať pri tom obľúbený seriál vôbec nie je zlý nápad! Žiadne uhlie, plyn, žiaden dym, iba lahodná, vábivá vôňa smažiaceho sa tuku z mäsa a klobások doplnená neodolateľnou arómou grilovanej zeleniny a možno aj sladkých vaflí, ak na ne ostane ešte trochu miesta v bruchu. Sage vyvinula kontaktný a BBQ gril SGR700BSS, ktorý ľahko premeníte na vaflovač. Každá grilovacia doska je samostatne ovládateľná, takže môžete pripravovať naraz mäso aj prílohu, prípadne spomínané vafle. Stačí založiť keramickú dosku s nepriľnavým povrchom, vybrať jeden z troch prednastavených programov alebo zvoliť teplotu individuálne a grilovať, čo hrdlo ráči.

Extra tip pre milovníkov burgrov:
Vrchná platňa sa dá výškovo prispôsobiť, takže vaše burgre ani sendviče už nikdy nebudú stlačené z jednej strany a preplnené zo strany opačnej.

Pizza hoci aj o tretej ráno už za 2 minúty

Skúste si zavolať do pizzerie v neštandardných hodinách a ak vám to vôbec zdvihnú, určite sa pizze nedočkáte. Skôr „hubovej polievky“. Lenže ak máte doma novinku od Sage THE SMART OVEN® PIZZAIOLO SPZ820, prvú domácu pec na pizzu, ktorá dosiahne až 400 °C, upečiete si pizzu kedykoľvek, v akomkoľvek množstve a dáte si na ňu hoci aj bryndzu s ananásom, keď vám to tak chutí a nikto sa nebude nad vašou kombináciou pozastavovať. Vyberiete si, či chcete robiť pizzu mrazenú, s vysokým alebo nízkym cestom, pečenú v panvici alebo na štýl ako v peci na drevo. PIZZAIOLO nepokazí ani jednu, naopak – prekvapí vás prvotriednymi okrajmi a prepečeným stredom. Dokonalosť neustále monitoruje systém Element IQ, teplo sa vnútri optimalizovane odráža a vytvára nenapodobiteľný produkt vášho kulinárskeho umenia. Presvedčte sa na vlastné oči vo videu!

Viac o týchto a ďalších spotrebičoch od Sage sa dozviete na www.sagesk.sk a na Facebooku SAGE SK.

 

Facebook Comments