O vašu zábavu, adrenalín a napätie sa uchádzajú aj …

Street Power Football
Z upravených trávnikov a šalejúcich tribún sa presuniete na betónovú ulicu, kde budete v energickom športovom simulátore bojovať o titul kráľa ulice. Postupne sa naučíte ovládať svoju postavu s pomocou pouličnej legendy Seana Garniera. Čaká vás šesť herných módov, napr. – freestyle, panna (1:1), trickshot (na presnosť) až po tímové zápasy. Samozrejmosťou je výber oblečenia postavy.

Platforma: Nintendo Switch, PS4 / PS4 Pro, Xbox One S / Xbox One X
Dostupné: od 27.8.2020

Madden NFL 21
Téma futbalu ostáva, ale v oveľa tvrdšom poňatí. Virtuálne slzy aj pot vás bude stáť režim pre jedného hráča alebo online liga v americkom futbale. Kariéru si môžete budovať ako hráč, tréner či majiteľ tímu. Stačí sa do toho len poriadne oprieť a niečo po sebe zanechať. Dostupné majú byť tri verzie podľa obsahu (a ceny). Vývojári prišli s novým hernými režimami a prvkami.

Platforma: PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One
Dostupné: od 28.8.2020

Project CARS 3
Kto chce šetriť svoje nohy, ale pri adrenalínovom športe chce ostať, toho možno osloví niečo na kolesách. Oproti prvým dvom titulom pôjde o viac arkádu, ale tu je väčší priestor ako sa dobre na pretekárskom simulátore vyblázniť za volantom. Na výber máte stovky cestných aj pretekárskych strojov značiek, ktoré len čakajú na vaše úpravy a vylepšenia. K tomu pridajte vylepšený fyzikálny model, bohatšiu kampaň a asynchrónny multiplayer. Tak čo, už máte dotankované?

Platforma: PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One, PC
Dostupné: od 28.8.2020


Mohlo by vás zaujať:

Ghost of Tsushima: Keď samurajská česť ide bokom
Posaď sa do F1 a pretekaj proti najlepším
Desperados III: Vôňa pušného prachu na Divokom západe

Facebook Comments