Miley Cyrus – Midnight Sky
Mladá rebelka po časoch búrlivého súkromného života ukázala svetu nový singel aj klip. A nebola by to Miley, aby nebol opäť provokatívny. V určitých miestach pôsobí ako mladý svieži mix Dolly Parton a Madonny. Hudobne chytľavá skladba s drsným sexi hlasom a dobre prestrihaným videom je jasný palec nahor. Počítanie koketne vyplazeného jazyka môže začať za 3 .. 2 .. 1


Little Big – Tacos

Bláznivá ruská rave kapela Little Big dokáže stále prekvapiť uletenosťou svojich klipov. Teraz to poňali v čisto gastronomickom štýle. Pokiaľ ste ešte nevideli ich videá k hitom LollyBomb, Faradenza, Skibidi či Go Bananas, to najnovšie s názvom Tacos v kostýmoch jedla ťažko predýchate. Fanúšikovia sa ale opäť dobre pobavia. … pizza, kari, sushi, bóóóršč!


Veronika Strapková – S tebou

Na úvod veľká dodatočná gratulácia mladomanželom, ktorí sa nedávno zobrali po osem ročnom vzťahu. Pieseň S tebou dnes už manžel Filip počul až na svadobnej hostine, ako dar od svojej manželky – speváčky Veroniky. Také vyznanie by rád počul každý muž.


Miro Žbirka – Slovenská

Perinbaba od režiséra Juraja Jakubiska je filmom niekoľkých generácii Slovákov. Po rokoch nakrúcania a odkladov je konečne na svete klip k pokračovaniu filmu “Perinbaba a dva svety”, ktorý má zatiaľ ohlásenú premiéru na 3.12.2020. Úlohy hudobníka a textára skvele zhostil Meky Žbirka.


Sima Martausová – Srdce nepokojné

Ešte horúci pozitívny klip talentovanej Simi hrdo uzatvára dnešnú päticu. Klavír, saxofón pozauna, trubka, basa … a text volajúci po vnútornom pokoji. Skladba poteší dušu aj telo, lebo je príjemne tanečná. Čo prezrádza singel? Pripravovaný nový album, ktorý by mal byť na trhu ešte pred Vianocami.

Mohlo by vás zaujať:

Svieže hudobné albumy pre všetky uši
Uši vám potešia známe ženské hlasy
Skvelá hudba pre vašu dobrú náladu

Facebook Comments