Filmujte ako profesionál
Špičkové zariadenie FIMI PALM 4K Gimbal Camera spája kameru na nakrúcanie videí v 4K rozlíšení a 3-osovú mechanickú stabilizáciu do jedného kompaktného celku. Vďaka tomu bude záznam videa stabilný aj pri behu. Má nízku hmotnosť, malé rozmery, zabudovaný dotykový displej a mnoho ďalších šikovných funkcií, medzi ktoré patrí napríklad inteligentné sledovanie osôb, timelapse, super HDR, dlhá expozícia, nočný režim, panorámu a mnohé ďalšie. Videá sa ukladajú na microSD kartu s maximálnou kapacitou 256 GB a na nabíjanie slúži konektor USB Type-C, cez ktorý je možné prenášať zachytené súbory. Wi-Fi a Bluetooth sú samozrejmosťou. Štandardný závit navyše umožňuje pripojiť rôzne doplnky vrátane predlžovacej tyče a statívu. Jednoducho ideálny spoločník na cesty.

Foto: gearbest.com


Svetelný akordeón

Inteligentný, štýlový, moderný ale najmä funkčný dizajn akordeónovej lampy je skvelým doplnkom každej miestnosti. Ak ju chcete zapnúť, jednoducho ju vytiahnite, ako keby ste hrali na akordeóne. Prekvapí vás príjemným teplým LED svetlom, ktoré preniká cez stránky harmoniky. Zatvorte ju a znova ju otvorte. Svetlo sa zmení na chladné biele LED svetlo. Lampa je na oboch stranách vybavená magnetickým krytom, takže ju môžete otvoriť až na 360 stupňov alebo môžete spojiť niekoľko lámp dokopy a vytvoriť vlastný tvar svietidla. Vďaka inteligentnej nabíjateľnej lítium-iónovej batérii, ktorá sa nabíja pomocou USB, je Smart Accordion Lamp prenosná. Môžete si ju so sebou vziať kdekoľvek, aby ste si vytvorili svoje vlastné svetelné prostredie.

Foto: gingkodesign.co.uk

Nočná obloha u vás doma
Sledovanie nočnej oblohy fascinovalo ľudí odpradávna. Nie vždy a nie všade však môžeme vidieť úžasnú masu jagavých hviezd a čiernej ničoty. Čo by ste povedali na to, keby ste mohli mať hviezdnu oblohu priamo u vás doma na strope alebo na stene? Zariadenie Star Theatre Planetarium, ktoré je vybavené rovnakými šošovkami ako komerčné planetáriá, zobrazuje skutočné konštelácie hviezd v úžasných detailoch. Ultra biela LED technológia umožňuje tomuto pokročilému projektoru premietnuť 60 000 hviezd na nebi veľmi realisticky. Špeciálne disky zobrazia konštelácie hviezd na nočnej oblohe a dokonca napodobnia ich pohyb. Okrem toho si môžete nastaviť aj zobrazovanie padajúcich hviezd v náhodných intervaloch. Jednoducho vypnite svetlá, zapnite Star Theatre a relaxujte. Nebudete veriť vlastným očiam!

Foto: amazon.com

Domáca zmrzlina
V horúcich letných dňoch je vynikajúcim osviežením zmrzlina. V plne automatickom domácom zmrzlinovači Cuisinart Ice Cream & Gelato Professional Maker vyrobíte až 1,5 litra lahodnej domácej zmrzliny, osviežujúceho sorbetu alebo mrazeného jogurtu z čerstvých surovín už za 40 minút. Použitie je veľmi jednoduché – vyberte recept, pridajte ingrediencie a zapnite zmrzlinovač. Dve robustné miešacie lopatky dokonale rozmiešajú zmes do desiatich minút a o zmrazenie sa postará profesionálny kompresorový systém. Pridajte ďalšie prísady, prípadne polevu podľa svojej chuti a vaša originálna zmrzlina je čoskoro na svete.

Foto: selfridges.com

Najmenšia práčka na svete
Ultrazvukový čistič Sonic Soak pomáha šetriť čas, vodu a energiu. Zbavte sa biliónov baktérií, pesticídov a iných kontaminantov. Vyčistite všetko od produktov osobnej starostlivosti a príslušenstva po ovocie a zeleninu. Stačí naplniť umývadlo alebo misku vodou, vložiť špinavé predmety, namočiť Sonic Soak do vody, nastaviť časovač a stlačiť štart. S výkonom 50 W a 50 000 ultrazvukových vibrácií za sekundu čistí hlbšie ako čokoľvek iné. Ideálny je aj na pranie jemnej bielizne, ako je hodváb, kašmír a spodná bielizeň. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je perfektným spoločníkom  nielen pre váš domov, ale aj pre kemping a cestovanie.

Foto: citizengoods.com

 

Mohlo by vás zaujať:

Tieto vychytávky vás presvedčia, že zabaviť sa dá aj doma
Užitočný dopravný prostriedok alebo len výstrel do prázdna?
T-800, hláste sa do služby v hydinárni. Opakujem, T-800 …

Facebook Comments