PACKPOINT TRAVEL PACKING LIST
Máš problém zbaliť sa do menšieho kufra alebo batoha, pretože máš pocit, že potrebuješ jednoducho všetko pri sebe? Táto aplikácia je potom ako stvorená pre teba. Nielenže ti pomôže vytvoriť zoznam všetkých potrebných vecí, ale zbaví ťa zbytočného stresu a zmätkov. Po stiahnutí aplikácie zadáš, kam plánuješ ísť na výlet a na ako dlho. Následne určíš, o aký typ výletu ide a zvolíš aktivity, ktorým sa plánuješ počas dovolenky venovať. Aplikácia ti do pár sekúnd vygeneruje všetko, čo potrebuješ, vrátane počasia. Pri oblečení dokonca kvantifikuje aj počet kusov ponožiek a spodnej bielizne. Tak načo sa trápiť so zoznamom?.

ROOMER TRAVEL
Prekazila ti korona plány a nemôžeš využiť svoju rezerváciu v hoteli? Ponúkni ju na predaj. Roomer je miesto, kde si ľudia môžu zarezervovať izbu za skvelú zľavu od tých, ktorí si výlet museli zrušiť. Nestratíš tak všetky peniaze kvôli stornovacím a nerefundovateľným poplatkom za rezerváciu. Aplikácia je výhodná pre predávajúceho, ktorý aspoň nestratí celú investíciu. Tiež pre kupujúceho, ktorý získa ubytovanie v zľave. A rovnako aj pre hotel, keďže profituje z obsadenosti.

SHOWAROUND – FIND A LOCAL
Chceš vidieť na svojom tripe viac než len opozerané atrakcie, ktoré už aj tak každý pozná z Instagramu? Potrebuješ sprievodcu! Táto aplikácia ťa nakontaktuje na domácich, ktorí ti ukážu neprebádané miesta alebo ti povedia viac o tých, ktoré ťa fascinujú. Pri voľbe svojho sprievodcu môžeš byť dokonca vyberavý a používať filter na základe osobnosti, hobby, skúseností sprievodcu, ceny, jazykových znalostí a pod. S aplikáciou Showaround necestuješ ako turista, ale ako „pán domáci“.

K téme:

Tri skvelé aplikácie na výlety po Slovensku
Šikovné aplikácie na ochranu, testovanie a údržbu vášho smartfónu
Využite naplno potenciál mobilu vhodnými aplikáciami

Facebook Comments