Prípravok je skvelou prírodnou alternatívou pre tých mužov, ktorí občas musia riešiť lenivejšiu erekciu, nekvalitné stoporenie, slabšiu sexuálnu výdrž, či menšiu chuť na sex. Čiže je to v podstate každý „normálny muž“. Je o tak?

Poďme sa teraz spolu pozrieť na tabletky Proerecta bližšie (úplne blízko sa k nim dostanete napríklad aj v originálnej recenzii https://www.afrodiziakum.sk/p/proerecta/). Najviac vás isto bude zaujímať ako vlastne fungujú. Aj k tomu sa dopracujeme, len si musíme na úvod vysvetliť, na akom princípe by to malo byť a teda čo všetko obsahujú a ako tieto prírodné látky v prípravku na nás pôsobia.

Foto: afrodiziakum.sk

Tabletky Proerecta majú zloženie, ktoré presvedčí

Proerecta má zloženie, ktoré obsahuje účinnú kombináciu tradičných rastlinných afrodiziák ako je tribulus, maca či ženšen spolu s dôležitými aminokyselinami L-arginín a L-citrulín. Tieto zložky majú na erekciu najväčší vplyv. Proerecta k tomu ešte obsahuje aj alkaloid teobromín získaný z kakaových bôbov a vitamín E.

Predstavme si teraz jednotlivé zložky prípravku a tiež to, ako dokážu pôsobiť na ľudský organizmus (pointa fungovania tabletiek).

Ženšen
Ženšen (alias kórejský, či pravý ázijský ženšen) je najoceňovanejšia liečivá rastlina tradičnej čínskej, kórejskej, ale aj ruskej medicíny. Obľúbený je aj pre svoju superschopnosť podporiť mužskú potenciu, vrátane kvalitnej erekcie. Tento efekt dokonca potvrdzujú viaceré vedecké štúdie (napríklad táto).

Kotvičník
Kotvičník zemný, známy aj pod latinským názvom Tribulus terrestris, je liečivá rastlina, ktorá je obľúbená hlavne pre svoju schopnosť podporiť a udržať normálnu hladinu testoterónu v tele. Čo je inak, ako je dobre známe, pre erekciu a celkovo potenciu muža veľmi dôležitá vec. Dostatok testosterónu v tele tiež znamená aj poriadny sexuálny apetít – ďalší bonus pre tabletky Proerecta.

Maca
Maca je „peruánska viagra“. Tak ju volajú vo svete, pretože okrem toho, že sa považuje za superpotravinu, podporuje aj viaceré sexuálne funkcie. V prípravkoch ako je Proerecta slúži ako podpora sexuálnej výkonnosti a na zvýšenie mužského libida.

L-arginín
L-arginín je v prvom rade známy ako základná proteinogénna aminokyselina, čiže dôležitý stavebný prvok bielkovín. No v našom tele má veľký význam aj ako prekurzor pri tvorbe oxidu dusnatého (NO) v tele. Ten dokáže uvoľňovať cievy a zabezpečiť lepší prietok krvi – mimochodom aj v penise, čím sa zlepšuje jeho prekrvenie, ergo erekcia.

L-citrulín
L-Citrulín je neesenciálna aminokyselina (telo si ju samo dokáže nasyntetizovať), ktorá je v tele nevyhnutná hlavne v rámci močovinového cyklu. Citrulín, ktorý telo nevyužije, sa premieňa na už spomínaný L-arginín, ktorý vďaka prínosu pri tvorbe NO podporuje lepšie uvoľňovanie ciev.

Teobromín
Kto by nepoznal kakao. Hádam sa taký človek na svete ani nenájde. No už nie všetci vedia, že sa v ňom nachádza aj látka zvaná teobromín. Tento alkaloid mimo iné podporuje lepšie prekrvenie tkanív organizmu a má vynikajúce stimulačné účinky.

Vitamín E
Vitamín E je hlavne silný antioxidant. Chráni naše telové bunky pred oxidatívnym stresom, čiže pred starnutím. Takisto však podporuje lepšiu priechodnosť ciev, čím prispieva k lepšej cirkulácii krvi v tele, vrátane pohlavného ústrojenstva.

Zloženie Proerecta v jednej tabletke a v maximálnej dennej dávke (2 tbl.):

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), extrakt: 300 mg / 600 mg
L-arginín: 250 mg / 500 mg
L-citrulín: 235 mg / 470 mg
Kakaovník pravý (Theobroma cacao), extrakt z bôbov: 208 mg / 416 mg
Ženšen (Panax ginseng), extrakt z koreňa: 60 mg / 120 mg
Maca (Lepidium meyenii), extrakt z koreňa: 50 mg / 100 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol): 15 mg / 30 mg

Foto: afrodiziakum.sk

Účinky Proerecta – takto to vlastne funguje

Hlavný dôvod prečo vlastne Proerecta užívať je podporenie spoľahlivej erekcie. To je základ, bez nej totiž k uspokojivému pohlavnému styku jednoducho nedôjde. To samozrejme zahŕňa ako jej bezproblémový nástup, tak aj jej trvanie v potrebnej kvalite po celú dobu styku. Vďaka látkam, ktoré Proerecta obsahuje, to nie je žiaden väčší problém. Subjektívne. Proerecta má napomáhať pred každým sexom (preto sa má užívať približne 1 hodinu pred ním), no ako všetci dobre vieme, erekcia a celkovo kvalitný intímny život závisí od viacerých faktorov, a zaručiť, že to pôjde každému lepšie hneď od prvej tabletky je nemožné. Čím častejšie však budete tabletky užívať, tým viac sa v konečnom dôsledku vyhnete prípadnému zlyhaniu v budúcnosti.

Ruka v ruke s erekciou kráča sexuálny apetít, alias libido. Môžete dokázať byť pripravený kedy sa vám len zachce – no ak sa vám nechce – je vám to pravdupovediac úplne nanič. Bez pohlavnej túžby totiž neexistuje kvalitný sex. Aj v tomto smere sa Proerecta významne angažuje – prítomnosť prírodných afrodiziák ako je ženšen, tribulus, či maca je toho najlepším dôkazom.

Aby tabletky fungovali, treba Proerecta správne užívať

Užívanie tabletiek Proerecta nie je žiadna veda, ako sa to inak dosť často stáva pri iných prípravkoch. Stačí ak si hodinku pred plánovaným pohlavným stykom dáte 1 až 2 tabletky a zapijete ich dostatočným (radšej viac ako menej) množstvom tekutiny, najlepšie vlažnej vody. Jednu tabletku si dáte vtedy, keď sa na to naozaj cítite a mierna podpora skôr poteší, 2 tabletky si zase dáte vtedy, keď chcete svoj výkon vyšpičkovať na maximum.

Viac ako 2 tabletky za deň si však nedávajte, fakt sa v tomto treba držať odporúčania výrobcu. Jednak to účinok nezvýši a jednak len zbytočne zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Foto: afrodiziakum.sk

Po Proerecta pokojne siahnite aj vy – moje skúsenosti (ale aj ostatných mužov) hovoria jasne

Rýchla pomoc s erekciou – to je hlavný účel užívania tabletiek s názvom Proerecta, o ktorých sa tu vlastne bavíme po celý čas. Pokiaľ budete cítiť, že to s vašou výkonnosťou v posteli nejde podľa vašich predstáv, pokojne po týchto tabletkách siahnite aj vy. Sám som ich otestoval a môžem potvrdiť, že to naozaj „stálo“ za to.

Mimochodom, nie je to žiaden liek a tak nečakajte účinky typu modrá tabletka a podobne. No na druhú stranu, už do niekoľkých dní užívania pocítite jasný progres a to všetko bez rizika vedľajších účinkov – čo je napokon asi to najväčšie lákadlo, aspoň pre mňa. Podobne sú na tom viacerí muži, ktorí majú s Proerecta takmer identické skúsenosti ako ja. Cena Proerecta je podľa mňa adekvátna, zvlášť k benefitom, ktoré poskytuje. Balenie (tak akurát do vrecka) vám vydrží pri plnom dávkovaní na 6 kvalitnejších pohlavných stykov (inak aj 12). Ak ste momentálne s erekciou a sexuálnym apetítom „na nože“, Proerecta sa javí naozaj ako skvelá prírodná alternatíva… s výsledkom, ktorý môže len prekvapiť.

 

Zaujímavé odkazy:

Kerimi A, Williamson G.: The cardiovascular benefits of dark chocolate.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26026398

Cormio L, De Siati M, Lorusso F, Selvaggio O, Mirabella L, Sanguedolce F, Carrieri G.: Oral L-citrulline supplementation improves erection hardness in men with mild erectile dysfunction.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21195829

The Facts About L-Arginine Supplements and Erectile Dysfunction
https://www.healthline.com/health/erectile-dysfunction/l-arginine

Neychev V, Mitev V.: Pro-sexual and androgen enhancing effects of Tribulus terrestris L.: Fact or Fiction. – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26727646

Everything You Need to Know About Erectile Dysfunction (ED)
https://www.healthline.com/health/erectile-dysfunction

 

Facebook Comments