Prinášame vám štyri novinky z línie produktov Special Tan Without Sunshine od Collistar. Zázračné prípravky dodajú vašej pleti zdravý zlatistý tón, akoby ste sa práve vrátili zo slnečnej dovolenky.

FACE MAGIC GELÉE SELF-TANNING
Výnimočný samoopaľovací gél s ľahkou textúrou vytvára v okamihu žiarivé a jednotné opálenie. Vďaka zložke DHA Rapid pôsobí v priebehu hodiny. Obohatený o kyselinu hyalurónovú má aj intenzívny hydratačný efekt.

BODY-LEGS MAGIC DROPS
Špeciálne samoopaľovacie kvapky na nohy majú výnimočné zloženie a textúru s rýchlou absorpciou a jednotným efektom. Jednoducho sa nanášajú a po vstrebaní sa môžete ihneď obliecť bez obáv zo znečistenia odevu.

Foto: fann.sk

360° SELF-TANNING SPRAY
Praktický samoopaľovací 360° sprej, ktorý jednotne pokrýva pokožku samoopaľovacou farbou bez potreby ďalšieho roztierania. Rýchlo schne a je obohatený o vitamín E. Pokožku hydratuje a zanecháva ju krásne žiarivú.

FACE MAGIC DROPS
Zázračné pleťové kvapky predstavuje samoopaľovací koncentrát s tekutou konzistenciou. Jeho magické pôsobenie spočíva v prispôsobivom efekte. Opálený vzhľad sa dostaví v priebehu hodiny po nanesení. Jeho efekt je jednotný a na pleti nezanecháva žiadne škvrny.

Foto: fann.sk

Mohlo by vás zaujať:

Rebelská dvojica vôní s nádychom mesta
Čím potešiť svoju najmilšiu? Dobrý parfum je skvelá voľba
Zamilujte sa do tej pravej pánskej vône

Facebook Comments