Predstavujeme vám dvojicu bezstarostných vôní prenikajúcich v žiarivom prostredí mesta. Modrá farba pánskej vône a ružová dámskej pôsobia sviežo a energicky. Hravý dizajn vôní v štýle graffiti je pozvánkou, aby ste vyjadrili svoju tvorivú stránku. Evokujú voľnosť a bezstarostnosť mestského prostredia. Inšpirujte sa!

EMANUEL UNGARO FRESH pre mužov
(citrusová – kvetinová – drevitá)
Bergamot a zázvor vnášajú do úvodu vône energiu a spontánnosť, dotvorené iskrivým dotykom grapefruitu. V srdci vône splýva geránium s tónmi mimózy a lístkov fialiek a vyvoláva tak dojem žiarivej vitality. Finálnu zmyselnosť dodáva intenzívnej a štýlovej vôni kombinácia dubového machu, pačuli a vetiveru.

Foto: fann.sk

EMANUEL UNGARO FRESH pre ženy
(cyprusová – kvetinová – ovocná)
Vo vrchných tónoch prichádza radosť s tónmi hrušky Nashi skombinovanej so šťavnatým a sviežim dotykom bergamotu a citróna. V tónoch srdca odhaľujú žiarivú ženskosť lupienky jazmínu, sviežej pivónie a konvalinky. Základ patrí spojeniu pačuli, fazuliek tonky a santalu. Táto kombinácia je finálnym rebelským dotykom inak príjemnej a sviežej vône

 

BREAK TIP: DRY SHAMPOO CLEAR WITH ARGAN OIL

Osviežte si v lete svoje vlasy iba za dve minúty! Potíte sa a nemáte čas umyť si vlasy? Máme pre vás riešenie! GOSH COPENHAGEN uvádza na trh novinku pre okamžitú vitalitu vašich vlasov. Suchý šampón s argánovým olejom je určený pre všetky typy vlasov. Od korienkov po končeky absorbuje nadmerný maz, zanecháva vlasy čisté, oživené, plné objemu a vitality. Vyskúšajte!

 

 

Mohlo by vás zaujať:

Čím potešiť svoju najmilšiu? Dobrý parfum je skvelá voľba
Zamilujte sa do tej pravej pánskej vône
Pre voňavý život vo dvojici

Facebook Comments