CD: Norah Jones – Pick Me Up Off The Floor
Vlani (2019) vydala album Begin Again, ktorý obsahoval len sedmičku piesní a zaradil sa medzi to najslabšie, s čím doteraz prišla. Nečudo, že 41-ročná Newyorčanka sa teraz chce ukázať v tom najlepšom svetle. Jedenásť nových skladieb chutí džezom, ktorý je korenený folkom a alternatívou. Väčšinu z nich umelkyňa napísala sama a postaral sa tiež o produkciu. Deluxe verzia má dve položky navyše.

CD: Tereza Mašková – Zmatená
Víťazka piatej série Česko Slovenskej Superstar doteraz mala na svojom konte len predvlaňajšiu kompiláciu svojich súťažných vystúpení a až teraz prišiel rad na regulárny album. Dvanástka nových piesní nesie aj výraznú slovenskú pečať, keďže medzi ich autormi sú Peter Graus, Tomáš Zubák, Zoli Sallai či Igor Timko z No Name. Českú stranu zase zastupujú Xindl X a Ondřej Gregor Brzobohatý. Silná zostava…

VIDEO: Puerto (feat. Vebi) – Superquad
V slovenskej letnej latino novinke si prídu na svoje uši aj oči. Raper Puerto sa hudobne spojil s Veronikou Vebi Nízlovou (našou nedávnou cover girl) a na scénu vybehnú nadupané stroje. Chytľavú melódiu podčiarkuje svieži klip. V jeho nočnej atmosfére Vebi trochu zaniká v čiernom oblečení (a slnečných okuliaroch), ale veríme, že nabudúce bude výber lepší. Minimálne toto leto by sa skladba Superquad mohla pekne vyobracať vo vašich reproduktoroch a slúchadlách.

Mohlo by vám potešiť sluch:

Skvelá hudba pre vašu dobrú náladu
Hudobné tipy pre uši všetkých žánrov

Facebook Comments