Ruku na srdce, každého z nás láka zažiť ho niekde vonku – v prírode, pod hviezdnou oblohou
či vo vode. Ak sa tento nápad rozhodnete zrealizovať, správny prístup a plánovanie vám zaručí, že si užijete zábavu a vzrušenie bez katastrof.

Miesto, miesto a ešte raz miesto
Hneď na začiatku si treba uvedomiť, že sex v prírode nemusí byť to pravé orechové pre každého. Ak chcete komfort a pohodlie, zostaňte radšej doma alebo si zarezervujte luxusný hotel. Ani ten však nemusí byť zárukou dokonalosti. Nepredpokladajte, že sexuálne radovánky vo vonkajšom prostredí budú zodpovedať vašim predstavám a scénam, ktoré ste videli v nejakom filme. Vo vonkajšom prostredí na vás čaká niekoľko nástrah. Jednou z nich je napríklad hmyz a fakt, že sa môžete zašpiniť alebo zraniť. Taktiež môže hroziť, že vás niekto uvidí alebo prichytí in flagranti. Táto predstava je určite vzrušujúcejšia ako tá, že vaše intímne chvíle sa objavia na internete alebo budete mať problémy s políciou. Preto je potrebné všetko dobre naplánovať a byť dôsledný najmä pri výbere miesta. Vo všeobecnosti sa držte ďalej od frekventovaných miest, kde vás môže niekto prekvapiť skôr, než si vytiahnete nohavice. Ideálnym miestom je les, prípadne lúka, na ktorej budete sami, relatívne schovaní pred neželanými divákmi. Nájdite odľahlé miesto s lavičkou, ktorá vám poslúži pri zmene polôh a užite si prírodu nadivoko. Ak ste romantik a chceli by ste sa milovať pod hviezdnou oblohou, zvoľte kempovanie. Atmosféru začínajúceho dobrodružstva umocní oheň a fľaša vína. Malý útulný stan vám poskytne aj pocit väčšieho súkromia. Pre zvýšenie komfortu si k spaciemu vaku pribaľte aj nejaké vankúše. Vhodným miestom môže byť pláž či piesočnatý breh pri vode. Ľudia pri vode alebo na pláži sú zväčša skoro nahí. Také miesta priam volajú po sexuálnom dobrodružstve. Vyberte si zákutie mimo dohľadu ľudí, rozprestrite deku alebo plážový uterák a choďte na vec. Ak už budete blízko vody, bolo by hriechom neskúsiť to aj tam. Choďte ďalej od brehu, aby náhodní okoloidúci nevideli, čo sa deje pod hladinou. Dbajte však na hĺbku vody, aby ste v nej mohli stáť. Znie to všedne a nudne, no skôr ako sa vyberiete do prírody za sexuálnym dobrodružstvom, sledujte, aké má byť počasie. Aj v letných dňoch dokáže dážď nepríjemne prekvapiť alebo zmariť vaše plány.

Foto: Adobe Stock

Polohy
Pri pohlavnom styku na súši môžete vyskúšať vaše obľúbené polohy alebo všetky, ktoré vám napadnú. Ak chcete byť čo najnenápadnejší, využite napríklad klasického misionára alebo polohu lyžičky, kedy obaja partneri ležia na boku s mierne pokrčenými nohami, muž za ženou takpovediac telo na telo. Lyžička je obľúbená kvôli tesnému kontaktu a dá sa použiť pri vaginálnom aj análnom sexe. Zároveň umožňuje mužovi rukou stimulovať klitoris aj bradavky, čo je ideálne na dosiahnutie vaginálneho orgazmu. Spomínané polohy sa dajú praktizovať aj vtedy, keď máte obavy zostať úplne nahí. Ideálne je, ak má partnerka na sebe iba minisukňu, ktorú môže muž s čiastočne stiahnutými nohavicami vyhrnúť. Včasným prerušením súlože môžete zmiasť prípadných okoloidúcich, ktorí si budú myslieť, že sa k sebe jednoducho túlite a maznáte. Pre sex vo vode je asi najideálnejšou poloha v stoji, či už vo variante zozadu alebo spredu. Aktívni však pri nej musíte byť obaja. Zdatnejší môžu vyskúšať polohu hojdačky. Pamätajte, že voda sama osebe nie je dobrým mazivom. Pre zabezpečenie príjemného pocitu svojej partnerky by ste mali siahnuť aj po lubrikačnom géle na báze silikónu.

Foto: Adobe Stock

Základná výbava
Ak sa rozhodnete pre outdoorový sex, majte na pamäti, že v prírode jednoducho nezbehnete do obchodu, aby ste kúpili všetko, čo práve potrebujete. Pripravte si zoznam praktických vecí, ktoré by ste mali vziať so sebou. Chýbať by nemala pikniková deka alebo plážový uterák. Bez ohľadu na miesto, kde sa utáboríte, bude to pre vás o poznanie pohodlnejšie a bezpečnejšie. Vhodné je mať so sebou aj nejaký kus voľného oblečenia alebo šál, ktorý cez seba ľahko prehodíte v prípade neočakávaných návštevníkov. Myslite na svoju hygienu a svoju outdoorovú súpravu vybavte dezinfekčným prostriedkom na ruky, balenou vodou (nielen na pitie) alebo vlhčenými obrúskami, ktoré sú ideálne na rýchlu hygienu. Vezmite si so sebou lubrikant a kondómy, ak ich potrebujete. Počas horúceho slnečného dňa sa zíde aj opaľovací krém. Predídete tak nepríjemnému spáleniu, ktoré môže pokaziť dobrý pocit z vášho dobrodružstva. Nezabudnite ani malé vrecko na odpadky. Nechcete predsa po sebe zanechať „dôkazový materiál“ napríklad vo forme použitého kondómu.

Zapáčila sa vám myšlienka sexu v prírode? Je takéto dobrodružstvo s dávkou adrenalínu súčasťou vašich fantázií? Nezabudnite, že letné počasie praje len odvážnym, tak okoreňte svoj partnerský sexuálny apetít, naberte odvahu a vyskúšajte vymeniť rutinu za adrenalínové dobrodružstvo v prírode. Oboch vás prekvapí, aké je príjemné počas milovania cítiť na tele jemný vánok alebo čerstvú trávu, ktorá vám šteklí vnútornú stranu stehien. Vdýchnite vôňu zeme zo zaborených nechtov spolu so spotenou pokožkou vašej partnerky a doslova splyniete s prírodou.

Mohlo by vás správne navnadiť:

Ženy prezradili ideálnu veľkosť penisu pre svoje vyvrcholenie
Cyber sex: Tu sa fantázii medze nekladú
Chuťový pôžitok v spálni: Vychutnajte si ju na dvakrát

Facebook Comments