Herné štúdio Codemaster netreba gamesákom zvlášť predstavovať. Najnovšie chce potešiť fanúšikov simuláciou formúl a celého toho blázinca okolo F1. V roku 2020 sa reálne preteky takmer neuskutočnili (aktuálne prebieha Veľká cena Rakúska), ale nič nebráni tomu, aby ste si ich nevychutnali aj na PC či PS4 / PS4 Pro alebo Xbox One S / Xbox One X.

Vytvorte si vlastný tím a postavte sa na stupne víťazov
Okrem jazdenia tu je chuťovkou vytvorenie vlastného pretekára. Vyberať si budete aj dôležitého sponzora či dodávateľa súčiastok. Poteší aj možnosť vybrať si tímových spoluhráčov a farbu vlastnej stajne.

Titul F1 2020 Deluxe Schumacher edition zahŕňa všetky oficiálne tímy F1, jazdcov a pripravených je spolu 22 tratí, vrátane dvoch noviniek: Hanoi Circuit a Circuit Zandvoort. A aby toho nebolo málo, tak aj ikonické vozidlá Michaela Schumachera: 1991 Jordan 191, 1994 Benetton B194, 1995 Benetton B195, 2000 Ferrari F1-2000. DLC (sťahovateľný obsah) „Seventy Edition“ a čerešničkou je exkluzívny herný model Michaela Schumachera, pretekárske kombinézy, nadizajnované prilby a víťazné animácie. Dotankujte, zahrejte gumy a ukáže ostatným, ako jazdí majster.

Rýchle prsty budete potrebovať aj:

Desperados III: Vôňa pušného prachu na Divokom západe
Predator Hunting Grounds: Arnold sa vracia!
Staňte sa nachvíľu profi cyklistom aj od monitora

 

Facebook Comments