Potápanie s bielym žralokom
Pripravte sa na leto plné zábavy pri vode. Nech už budete čas tráviť pri bazéne, jazere alebo pri mori, s touto hračkou si užijete zábavu a vzrušenie pod vodnou hladinou. Najmenší dvojmotorový potápačský skúter Sublue WhiteShark MixPro šetrí energiu a predlžuje tak čas vášho ponoru až na jednu hodinu. Ponoriť sa s ním môžete až do hĺbky 40 metrov, a to hneď v dvoch voliteľných rýchlostiach, pričom najvyššia je 6,5 km/h. Praktická LED dióda signalizuje zmenu rýchlosti a, samozrejme, aj stav batérie pre bezpečný návrat na pobrežie. Okrem držiaka na kameru je vybavený aj držiakom na smartfón, a tak si môžete svoje dobrodružstvo pod vodou veľmi jednoducho zaznamenať.

Robotický domáci miláčik
Zamilujte sa do zábavného a inteligentného robota všetkých čias. Clicbot je predurčený stať sa miláčikom celej vašej rodiny. Dokáže počúvať, myslieť a reagovať. Jeho osobnosť zaútočí na vaše city a dizajn je proste roztomilý. Podpísal sa pod neho Carlos Baena, ktorý navrhuje aj kreslené postavičky pre štúdio Pixar. Vďaka jednotlivým variovateľným stavebným častiam môže mať váš Clicbot až tisíc podôb, ktoré mu umožňujú napríklad šplhať sa, plaziť sa, pretekať, tancovať či kresliť. Preddefinovaných má 200 reakcií, ktoré je možné rozšíriť jednoduchým programovaním.

Zázračná kocka
WonderCube je malé elegantné príslušenstvo pre smartfóny, ktoré môžete zavesiť na kľúčovú retiazku a mať ju stále so sebou ako prívesok. O multifunkčnosti tejto „zázračnej kocky“ nemôže byť pochýb. Obsahuje pripojovací kábel s portom pre Android aj iPhone podporujúci rýchlonabíjanie aj synchronizáciu s notebookom alebo počítačom. Vďaka čítačke mikro-SD kariet, pomocou ktorej môžete rozšíriť kapacitu svojho telefónu o ďalších 128 GB, budete mať so sebou vždy a všade vaše obľúbené fotografie, hudbu či filmy. WonderCube poslúži aj ako stojan na telefón a ak ste v prírode, oceníte funkciu LED baterky alebo núdzového nabitia vášho telefónu prostredníctvom 9V batérie.

Domáce kino vo vrecku
PIQO je najmenší výkonný HD projektor, ktorý premení sledovanie filmov na skutočný zážitok. Vďaka malým rozmerom sa zmestí do vrecka alebo aktovky. K vášmu zariadeniu ho môžete pripojiť viacerými spôsobmi – prostredníctvom Wi-Fi, Bluetooth, HDMI alebo USB. Zariadenie je navyše kompatibilné s 3 miliónmi aplikácií. Vstavaný reproduktor uľahčuje sledovanie filmov alebo počúvanie hudby na cestách. Silná batéria, ktorú nabijete rýchlym nabitím za 15 minút, vám zaručí 50 hodín prehrávania hudby alebo 5 hodín prehrávania videa na 240-palcovej širokouhlej obrazovke.

Mohlo by vás zaujať:

Užitočný dopravný prostriedok alebo len výstrel do prázdna?
T-800, hláste sa do služby v hydinárni. Opakujem, T-800 …
Spoznajte futuristické mesto plné robotov

Facebook Comments