Zamerajte sa najmä na kvalitu prevedenia, veľkosť a dizajn, ktorý zapadne do vášho interiéru. S funkciou rozloženia sedačky na lôžko potom získate praktického pomocníka pri návšteve cez noc alebo pri rodinnom nedeľnom leňošení. Pozrite si tie najobľúbenejšie rozkladacie sedacie súpravy podľa serveru Heureka.

Ako vybrať rozkladaciu sedaciu súpravu?

Najprv si zmerajte priestor, kde bude rozkladacia sedačka umiestnená. Nezabudnite počítať aj s miestom pre rozloženie lôžka. Následne vyberte veľkostne vhodné sedacie súpravykvalitným prevedením konštrukcie, pohodlným čalúnením, hĺbkou sedu a jednoduchou údržbou poťahov. Pri prítomnosti domácich maznáčikov alebo malých detí v byte určite oceníte možnosť prania snímateľných poťahov aj dostatočne veľký úložný priestor vnútri sedačky.

Foto: heureka.sk

Voľba 1 – rozkladacia sedačka Expedo Dory

Rohová sedacia súprava Expedo Dory, ktorá stojí na chrómovaných nôžkach, má tvar do U. Vašej rodine prinesie nielen veľký a pohodlný priestor na relaxovanie, ale tiež značný úložný priestor. Na lôžko pre hostí ju rozložíte len niekoľkými pohybmi. Stabilný rám z masívu a kvalitného lamina zaistí dlhú životnosť. Na výplň výrobca použil elastickú penu s vysokou hustotou, vďaka čomu sedačku len tak nepresedíte. Možnosť výberu z niekoľkých typov čalúnenia aj farieb zvyšuje pravdepodobnosť, že sa sedačka bude hodiť aj do vašej obývačky.

Voľba 2 – rozkladacia sedačka Meblosoft Deimos

Moderná sedacia súprava Meblosoft Deimos sa dá jednoducho rozložiť a vyníma sa úložným priestorom. Výplň sedákov tvoria pružiny a sendvičová pena, ktorá zaistí komfort aj pri dlhodobom sedení. Záhlavníky môžete polohovať nájsť tak ideálnu pozíciu pre váš krk. Solídnu sedačku nesú chrómované nôžky a vďaka vyššiemu posedu sa z nej lepšie vstáva.

Voľba 3 – rozkladacia sedačka Eltapmeble Sorento

Rohovú sedaciu súpravu Eltapmeble Sorento zoženiete v mnohých farebných prevedeniach aj vo vlastnej kombinácii odtieňov. Vaša rodina sa bude tešiť z kvalitného prevedenia rámu z dreva a drevotriesky aj z čalúnenia. Výplň sedákov tvoria bonelové pružiny a polyuretánová pena. Po rozložení sa na nej pohodlne vyspia dvaja ľudia. Elegantný a moderný dizajn prinesie do obývačky vkus a pohodlie zároveň.

Foto: heureka.sk


Sedačka je srdcom obývacej izby

Nech už sa dominantou vašej izby stane rozkladacia sedačka s akýmkoľvek dizajnom, vždy pri výbere dbajte na správnu veľkosť, pevnosť rámu, pohodlné polstrovanie a jednoduché rozkladanie. Do praktického úložného priestoru môžete ukryť menej potrebné veci a jednoducho tak zachováte váš interiér uprataný. Rozložením na lôžko potom získate posteľ navyše, vďaka ktorej vás budú návštevy milovať.

Facebook Comments