Moby: All Visible Objects
Päťdesiatštyriročný americký muzikant, skladateľ, spevák, DJ vydáva svoj sedemnásty album. Nájdete na ňom jedenásť skladieb, ktoré boli väčšinou nahraté v kalifornských EastWest Studios a Moby sa tešil, že mohol pracovať za rovnakým mixážnym pultom, ktorý vychŕlil Ziggy Stardust Davida Bowieho. Opäť budete počuť hlas Mindy Jones či Apollo Jane, pričom okruh spolupracovníkom doplnil napríklad člen Dead Kennedys D. H. Peligro a jamajský básnik Linton Kwesi Johnson.

Asking Alexandria: Like a House On Fire
Britskí rockeri ponúkajú po troch rokoch svoju šiestu štúdiovku, s ktorou im pomáhal producent Matt Good. Muzikanti sa držia naznačeného smeru, ich piesne v štýle priamočiareho hardrocku sa vám buď okamžite zapáčia, alebo im vôbec neprídete na chuť.

 

Kenny Chesney: Here And Now
Americký country spevák Kenny Chesney prichádza tradične po dvoch rokoch s novým štúdiovým albumom, tentoraz s poradovým číslom devätnásť. Prekvapením je, že opustil svojho dvorného producenta Buddyho Cannona a s nahrávkou mu pomáhal Ross Copperman. No zaujímavé je, že sa k tímu pridal aj iný slávny muzikant – Ed Sheeran. Jednu pieseň zložil a prakticky do všetkých naspieval sprievodný vokál.

 

The 1975: Notes On A Conditional Form
Britská kapela teraz prichádza so štvrtým štúdiovým albumom. Nahrávala ho od roku 2018 a producentsky s ním pomáhal Jonathan Gilmore. Ide o druhé a zároveň posledné pokračovanie cyklu Music For Cars, ktorému predchádzala nahrávka A Brief Inquiry Into Online Relationship. Čaká vás celkovo 22 položiek.


Lenny: Weird
& Wonderful
Dcéra známej českej folkovej speváčky a gitaristky Lenky Filipovej robí česť svojmu menu. Po štyroch rokoch prichádza s npovým albumom, z ktorého sa vám možno dostali do uší single Lovers Do a Home. Štýlovo sa Lenny pohybuje niekde medzi rockom a popom, no s chuťou do nich mieša aj electro pop, tanečné rytmy či new wave.

Mohlo by vás zaujať:

Vizionárka popu: Dua Lipa
Juhokórejčan prespieval známy hit, použil aj slovenčinu!

Facebook Comments