Bvlgari Omnia Golden Citrine
Najnovší vzácny klenot v kolekcii Bvlgari Omnia Fragrance Collection je luxusná dámska vôňa Omnia Golden Citrine. Premieňa zábavný park na krajinu fantázie a pozýva ženy, aby okúsili jej pôžitky, aby ju objavovali a skúmali. Vôňa je zložená z noblesných prírodných zložiek, je slnečná, žiarivo kvetinová, rozvinutá okolo ikonického kvetu ylang ylang, inšpirovaná drahokamom svetla a optimizmu, zlatým citrínom. Jeho zlatý závoj skrášli všetko, čoho sa dotkne…

 

 

Halloween I am Unique
Vôňa s jedinečným dizajnom a unikátnym názvom venovaná výnimočnej, vášnivej mladej žene: tej, ktorá rada sníva, je tvorivá, aktívna a nebojí sa riskovať. Vždy prirodzená a autentická. I am Unique je v každom ohľade unikátna. Osviežujúci koktail vášní evokujúci tie najkrajšieň zážitky: západ slnka na pláži, nezabudnuteľné výlety, odviazané festivaly. Je v ňom všetko, svieže citrusové plody, kokosové mlieko, trocha mandlí i pikantné korenie… … na čo by ste ešte mohli mať chuť?

 

 

Lanvin Modern Princess Blooming
Byť v dnešnej dobe modernou princeznou je hlavne otázka životného postoja. Lanvin otvára novú kapitolu svojej modernej rozprávky a odhaľuje hrdinku, ktorá je ešte spontánnejšia, veselšia a hravá než kedykoľvek predtým. Je to rebelantka s milujúcim srdcom, odhodlaná nechať svet okolo nej rozkvitnúť. Táto unikátna múza Modern Princess Blooming prináša radosť všade, kde sa ocitne a jej neodolateľná vôňa zanecháva lahodnú a sviežu stopu pižma, ovocia a kvetín

 

 

Tom Tailor Summer for her Limited Edition
Túžite po hodinách strávených kúpaním sa v lúčoch slnka pod žiarivým nebom, zrelých plodoch ovocia, naplno rozkvitnutých pukoch kvetov, krištáľovo čistej vode a piesku jemnom ako práškový cukor? Značka TOM TAILOR zachytáva jedinečnú náladu bezstarostného leta v novej limitovanej edícii vône SUMMER for her. Žiarivá interpretácia uvoľnených letných dní šíri vitalitu, optimizmus a pozitívnu energiu. Svieža, kvetinová a drevitá vôňa je pozvánkou užívať si letnú náladu!

 

BREAK TIP: Poznáte to, vlasy sú korunou krásy a platí to nielen u žien, ale aj u mužov. Kto z vás by netúžil mať vlasy prirodzene krásne, lesklé, husté a bez vypadávania? V tom prípade máme pre vás skvelý tip na unikátny produkt, ktorý si vaše vlasy zamilujú! Revolučné Hair Activating Serum, s ktorým prichádza na trh Značka M2 BEAUTÉ, už nemusí byť výhradne dámskou záležitosťou. HAIR ACTIVATING SERUM je totiž jedinečným sérom podporujúcim rast, prirodzený lesk a hustotu vašich vlasov s obsahom efektívneho komplexu aktívnych zložiek, ktoré sa opierajú o najnovšie vedecké poznatky. Nové sérum na vlasy zároveň predlžuje fázu rastu a odďaľuje vypadávanie vlasov. Výsledkom sú husté a prirodzene krásne vlasy v priebehu 6 až 8 týždňov. Vraj nemožné? Vyskúšajte ho!

 

Mohlo by vás zaujať:

Zamilujte sa do tej pravej pánskej vône
Pre voňavý život vo dvojici
Výnimočné vône pre výnimočných mužov

Facebook Comments