Van Cleef & Arpels Bois d’Amande
Luxusná pánska vôňa je poklonou noblesným zložkám parfumérstva. Medzi jeho klenoty patria aj vzácne dreviny, pevne zakorenené v prírode, ale aj večná inšpirácia tvorcov. Van Cleef & Arpels predstavil ďalší výtvor skladajúci poctu výnimočnému drevu, vôňu zostavenú okolo tónov unikátneho virgínskeho cédra. Bois d’Amande evokuje tajomnú a gurmánsku esenciu mandľovníka, ktorého sladký charakter vyzdvihuje v základe vanilkové pižmo. Zamatový obláčik vône zahalí vašu pokožku do delikátneho hodvábneho závoja…

L’Homme Rochas
Vôňa, ktorá mu perfektne sedí: je romantická, vášnivá, zmyselná a nebojácna. V okamihu moderná aj nadčasová. Je pravou poklonou elegancie muža. Táto vôňa čerpá svoju silu a energiu v histórii a koreňoch domu Rochas, pričom prináša víziu výraznej a rešpekt vzbudzujúcej mužnosti. Pretvárajú sa v nej konvenčné prvky prirodzene uvoľneného parížskeho štýlu vo forme orientálnej fougère kompozície s moderným dotykom. Šťavnatá a korenistá sviežosť je doplnená výrazne mužnými, aromatickými prvkami so zmyselnou a záhadnou stopou. L’HOMME ROCHAS vyjadruje každý aspekt mužnosti s nečakaným dotykom.

Moschino Toy Boy
Exkluzívna vôňa, ktorá osloví svojrázneho, dynamického a entuziastického muža, ktorý sa však nebojí odhaliť svoju nežnú či hravú stránku. TOY BOY sa opiera o zmes kvalitných inovačných zložiek a lahodných tónov. Korenistá, drevitá, ambrová, taká je ikonická vôňa pre mužov od MOSCHINO. Nezabudnite na hravú predstavu postískania plyšového medvedíka, ktorý vám svojím objatím neponechá žiadny priestor na únik.

Trussardi Blue Vibe Limited Edition
Novou limitovanou edíciou Riflesso Blue Vibe Limited Edition značka Trussardi otvára novú kapitolu v kolekcii svojich vôní pre mužov. Jej autorkou je svetoznáma parfumérka a viceprezidentka najstaršej francúzskej parfumérskej spoločnosti Mane Véronique Nyberg. Tvorkyňa objavuje archetyp pravého Milánčana, muža spätého s mestom, ktoré je inšpiráciou aj domovom značky Trussardi. Aromatická, citrusová a orientálna, jednoducho neodolateľná limitka!

Mohlo by vás zaujať:

Pre voňavý život vo dvojici
Výnimočné vône pre výnimočných mužov
Voňavé tipy pod stromček pre mužov

Facebook Comments