Tak neváhajte a vyskúšajte ich…

MALWAREBYTES CALL PROTECTION
Ochranu vášho smartfónu naozaj nepodceňujte. Aplikácia Malwarebytes Call Protection dokáže váš mobil chrániť pred nevyžiadanými správami a hovormi. Na monitorovanie hovorov používa informácie komunity, ktorá svoje informácie neustále aktualizuje. Pri SMS správach sa ale aplikácia zameriava okrem telefónneho čísla aj na texty, ktoré môžu obsahovať linky na nebezpečné webové stránky. Aplikácia sa stále vyvíja, keďže ide len o betaverziu, čo sa ale časom zmení.
—iOS, Android, zadarmo

BETAMANIAC
Ak sa hovorí pri niektorých aplikáciách o betaverziách, našincovi prejde hlavou aj myšlienka, ako sa na ich rozširovaní podieľať. To vám umožní nová aplikácia Betamaniac, kde sa priamo zapojíte do testovania najnovších programov a aplikácií ešte pred ich oficiálnym vydaním. Musíte však rátať s tým, že nemusí ísť úplne o funkčné programy či hry. Môže vám pri ich hraní zamrznúť obrazovka alebo jednoducho nepôjdu ani spustiť. Hodnotenie 4,9 z 5 si ale táto aplikácia nevyslúžila náhodou.
—iOS, Android, zadarmo

THERMAL MONITOR
Dnešné smartfóny majú už takú hardvérovú výbavu, že sa nestačíme diviť. Pred krátkym časom sme podobný výkon sledovali na našich stolných počítačoch. Výkon má ale i svoju daň a tou je výdrž batérie a najmä prehrievanie. Thermal Monitor je preto užitočnejšia, než by sa vám mohlo na prvý pohľad zdať. Sleduje teplotu vašich mobilov napríklad pri hraní hier a spúšťaní náročnejších aplikácií na hardvér. Je veľmi užitočná aj pri zisťovaní throttlingu, teda pri vkladaní takzvaných prázdnych cyklov.
—iOS, Android, zadarmo

DOUBLICAT
Pojem deep fake momentálne rezonuje vo svete sociálnych sietí, ale aj medzi filmami pre dospelých. Zameniť napríklad vašu tvár za tvár slávneho herca môžete aj pomocou tejto vydarenej aplikácie. A to priamo do videa. Vyberiete si známu filmovú scénku, nahráte na tvár pôvodného herca alebo herečky ľubovoľnú tvár z fotografie a zábava je na svete. Vďaka umelej inteligencii je výsledok hodnovernejší, než by sa dalo čakať. Môžete to potom pokojne zdieľať vo formáte GIF aj na svojich sociálnych sieťach.
—iOS, Android, zadarmo

 

K téme:

Využite naplno potenciál mobilu vhodnými aplikáciami
Najužitočnejšie aplikácie sú prevažne tie jednoduché
Možno by tieto mobilné appky stáli za vyskúšanie

Facebook Comments