To vás pripraví rozpútať poriadny heavy metal v posteli!

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, ale ak by sa malo použiť prirovnanie so sexom, znelo by skôr: Sex ide cez uši. Keď vás a vašu partnerku spája láska k rovnakému hudobnému žánru. Využite to naplno! Prirážanie v rytme samby alebo pokojne i rock and rollu je akoby vám v posteli dal niekto krídla i modrú tabletku zároveň.

Súznenie tónov
Dôležitosť zosúladiť si vkus na muziku pred milovaním je veľmi dôležité. Ak máte radi hard rock a vašu partnerku pri počúvaní ACDC prepadávajú dávivé reflexy, nebude to fungovať. Sexuálne dobrodružstvo nezažijete ani vtedy, ak vám partnerka pustí song, ktorý počúvala rada aj vaša expriateľka. Ak ste obaja „depešáci“, metalisti, rockeri či elektronadšenci, je to skvelé. Vlniť sa v rytme vašej hudobnej vášne je znásobením tej posteľnej. Odborníci odporúčajú rýchlejšie muzikálne tempo. Pomalé songy si skôr púšťajte pri romantickej večeri alebo počas predohry. Do spálne treba poriadny heavy metal alebo vytiahnite niečo rezkejšie od „depešákov“. Mozog sa totiž naladí na rytmus danej skladby aj vtedy, ak ste presvedčení o tom, že nemáte hudobný sluch, podobne ako zvukár kapely Iron Maiden.

Klinicky overené
Hudba ovplyvňuje tri sféry mozgu. „Takzvané centrum potešenia, sociálneho kontaktu alebo priblíženia a limbický systém, ktorý spracováva emócie. Keď aktivujete centrum potešenia, uvoľní sa dopamín, ktorý zväčšuje pocit túžby i motivácie,“ povedala pre portál examine.com neuropsychologička Rhonda Freeman. Samozrejme, hudba nie je jediným spúšťačom týchto dôležitých chemických reakcií vo vašom mozgu. Užiť si poriadne vášnivé milovanie je vhodné aj po tom, čo ste zažili napríklad traumatizujúcu situáciu či zranenie. Terapia sexom a muzikou zároveň naozaj funguje. Sú to fakty, žiadne konšpirácie. Existujú aj relevantné štúdie, ktoré dokazujú, že partneri, ktorým to pri posteli vyhráva, majú častejší sex a intenzívnejší orgazmus. Dokonca vaša partnerka môže „explodovať“ i niekoľkokrát po sebe. Zabudnite ale na rôzne internetové sex playlisty. Vytvorte si vlastný zoznam dráždivej muziky spoločne.

Hudba borí steny
Ak tlačíte na partnerku a presviedčate ju vyskúšať menej konzervatívne polohy, skúste to opäť cez hudbu. Pustite jej obľúbený song a skočte na ňu pokojne v gymnastickom rozštepe. Teda nie doslova, predsa len sme už dávnejšie upozorňovali, ako veľmi to môže byť nebezpečné pri krkolomných sexuálnych polohách. Hudba však uvoľňuje telo, zvyšuje jeho zmysel pre rytmus a pohyby premení do ladnejších a elegantnejších. Zrejme sa vám bude zdať, že ste milovníkom ako z indickej učebnice. „Obaja s partnerkou milujeme tvrdú muziku. Poriadne sme si to rozdali v kuchyni pri počúvaní kapely Korn, hneď po mojom príchode z práce. Priateľka podľa jej slov zažila tri absolútne nezvyčajne intenzívne orgazmy. Pritom sme spolu už sedem rokov. Odnieslo to však moje sako, ktoré bolo kompletne roztrhané. Za takú rozkoš to ale stálo,“ písal 39-ročný Steve na portáli sexistories.com. Hudba uvoľňuje sérotonín presne ako milovanie. Je to akoby ste spojili sex so sexom. Zladenie s partnerkou však nepodceňujte, s hudbou príliš neexperimentujte, na rozdiel od toho, čo vám tóny „radia“ v posteli – poriadne rozohrať symfóniu rozkoše.

Mohlo by vás navnadiť:

Nové technológie pre vašu rozkoš
Vyberte sa s nami za sexuálnym tajomstvom Ázie
Nájdite jej miesta rozkoše!

Facebook Comments