Tvorcovia Jedi: Fallen Order si nemohli vybrať lepšie obdobie pre rozvinutie poriadneho singleplayerového príbehu. Po udalostiach z Epizódy III je rád Jediov v úpadku. Nastáva doba temna, doba rastu moci cisára Palpatina i celého impéria. Služobníci svetlej strany sú prenasledovaní a vraždení.

Strhujúca atmosféra
Vy sa ocitáte v koži Cala Kestisa, bývalého učenca, adepta na rytiera Jedi, ktorý sa ukrýva pred impériom na okraji galaxie ako údržbár. Po nešťastnej udalosti ho však vystopuje tajomná inkvizítorka a musí utiecť. Vďaka svojim tajomným záchrancom však získa cieľ, ktorý môže ohroziť moc aj veľkého galaktického impéria. Áno, konečne! Príbeh je naozaj obrovskou devízou Fallen Order. Počas svojej púte stretnete množstvo známych postáv a dôkladne spracovaných nových a staronových svetov.

Foto: ea.com

Prepracovaná galaxia
Pozriete sa na Kashyyyk, domov chlpatých Wookiov, ale i na rodnú planétu rohatého Sitha Dartha Maula, Datomir. Hra sa z veľkej časti prehupne do skákania a lezenia, podobne ako v sérii Tomb Raider. Z Cala sa ale stáva mladý rytier Jedi, a tak sa postupom času zdokonaľujete v používaní sily, komb so svetelným mečom či v akrobatických schopnostiach. Okrem toho môžete vylepšovať aj svojho nového malého kamaráta. Droida BD-1. Otvára vám mechanické zámky, oživuje vybité generátory a skenuje okolie. Ako by povedala princezná Leia – nikdy nepodceňujte droida! Fallen Order je po dlhom čase konečne výborné dielko pre jedného hráča, ktoré pobaví nielen skalných fanúšikov série. Prispieva k tomu skvelá grafika, výborná optimalizácia, hrateľnosť a najmä skvelý prepracovaný
príbeh!

STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER
(minimálne požiadavky)
• OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
• Procesor: (AMD) FX-6100  /  (Intel) i3-3220
• Pamäť: 8 GB
• Grafika: (AMD) Radeon HD 7750 /  (NVIDIA): GeForce GTX 650
• HDD: 55 GB

Prsty na ovládače, ide sa drtiť:

Elitný žoldnier Cloud Strife už vyťahuje herné zbrane
Doom Eternal: Návrat legendárnej FPS už klepe na monitory
CoD4: Pot a krv reálneho vojaka

Facebook Comments