MZDOVÁ KALKULAČKA
Jednoduchá aplikácia pre každodenný život. Ide o kalkulačku pre orientačný výpočet ceny práce, hrubej a čistej mzdy z hlavného pracovného pomeru, dohody či pokojne aj študentskej brigády. Má intuitívne ovládanie a prehľadný dizajn. Pre upresnenie výpočtu si môžete nastaviť nezdaniteľnú čiastku, zadať počet vyživovaných detí, mieru výnimky z dôchodkového poistenia a pod. Výsledkom výpočtu je čistá mzda, odvody firmy, odvody zamestnanca, daň z príjmu a daňový bonus.
— iOS, Android, zadarmo

GPS HUD SPEEDOMETER
Fanúšikovia podobných aplikácií na meranie rýchlostí tento program určite poznajú. Nedávno vylepšená verzia však Speedometer opäť posadila na trón. Ide teda o akýsi tachometer, ktorý presne meria vašu rýchlosť vďaka vašim GPS súradniciam. Ponúka vám potom údaje o priemernej rýchlosti, či ste na bicykli, jazdíte v aute alebo pokojne aj na lyžiach. Máte na výber rôzne typy displejov, dokonca si môžete nastaviť aj alarm signalizujúci prekročenie rýchlostného limit alebo si uložte rýchlostný rekord.
— iOS, Android, zadarmo

FREE VIDEO DOWNLOADER
Trápite sa tým, že na sociálnych sieťach máte veľa videí, ale neviete, ako si ich stiahnuť do telefónu? Skúste novú aplikáciu FVD. Dokážete to doslova jedným kliknutím. Stačí ak skopírujete odkaz, ktorý chcete stiahnuť, otvoríte aplikáciu a tá ihneď zistí, aké videá na stránke môžete sťahovať. Potom už stačí stlačiť ikonku prevziať a video je vaše. Perfektný pomocník aj pre youtuberov či pracovníkov v sociálnych médiách. No nabažiť sa videí môžete, samozrejme, i vy. Jednoduchosť vládne.
— iOS, Android, zadarmo

RING MASTER
Možno sa vám zdá, že vyzváňanie a hlasové správy vo vašom mobile sú jednoduchá záležitosť, no je to celá veda. Aplikácia Ring Master je užitočným nástrojom na úplnú kontrolu vášho zvonenia. Môžete si napríklad nastaviť to, aby váš smartfón najprv vibroval, a potom zvonil. Taktiež si môžete nastaviť postupné zvyšovanie hlasitosti zvonenia a dokonca i úroveň či intenzitu vibrovania. Rozsah nastavení hlasitosti a periodicity je tu naozaj obrovský Zvonenie už nebude vaším pánom!
— iOS, Android, zadarmo

K téme:

Najužitočnejšie aplikácie sú prevažne tie jednoduché
Možno by tieto mobilné appky stáli za vyskúšanie
Užitočné aplikácie, ktoré dajú vášmu mobilu krídla

Facebook Comments