Pre každodenný život
Ide o vyjadrenie novej generácie a možnosť prejaviť samých seba. Farby a vzory sú ako médium, ktoré dáva priestor pre nové myšlienky. Koho by mala táto vôňa osloviť? Predovšetkým mladých mužov, ktorí milujú mesto a cestovanie, sú rozhľadení a slobodní. Vôňa Emanuel Ungaro je cyprusová, ovocná, kvetinová a trendová.

 

 

Vôňa pre pravých „fajnšmekrov“
Pravý znalec si vie s vášňou vychutnať veterány, hodinky, oblečenie, víno alebo gurmánsku kuchyňu. Je to muž, ktorý má vrodený zmysel pre štýl. Vyžaduje pre seba najvyššiu kvalitu a jeho nároky spĺňajú hlavne luxusné predmety. Baldessarini Black je drevitá vôňa, ktorá bude priťahovať vašu pozornosť obzvlášť intenzívnymi tónmi kože, labdána a fazuliek.

 

 

Spoznávajte svet
Názov vône Montblanc Explorer bol prirodzenou voľbou, pretože značka bola obľúbenou už medzi cestovateľmi minulého storočia. Pokrokoví dobrodruhovia vyznávali kvalitu a spoľahlivosť a Montblanc zdieľa rovnaké hodnoty: dosahovanie nových vrcholov, prekonávanie konvencií a objavovanie štyroch kútov sveta: od Južnej Afriky po Haiti cez Taliansko, Nemecko alebo Indonéziu. Montblanc vás pozýva na fantastickú cestu, kde si užijete bergamot, pačuli, vetiver a spoznáte svet.

 

 

V hlavnej úlohe pižmo
Jednou z najvýznamnejších a najtradičnejších zložiek oddávna používanou v umení skladania vôní je pižmo. Vo vôni Bvlgari Le Gemme Opalon hrá však pižmo hlavnú postavu. Dopĺňa ho ešte biely opál, vzácny drahokam, ktorý v histórii používali ako ozdobu amuletov a zbraní, ale aj ako symbol mužnosti.

 

 

Akým mužom chcete byť?
Ste sebavedomý muž s odvážnou dušou? Tak siahnite po fougère, citrusovej a drevitej vôni značky Salvatore Ferragamo. Moderná vôňa je ako stvorená pre voľnomyšlienkara, ktorý nasleduje vlastné inštinkty. Vôňa vás nadchne stredomorskými citrusmi s fialkovými listami, pižmom a vetiverom.

 

 

Facebook Comments