Spýtali sme sa jej, kedy chce vydať svoj prvý samostatný album a s kým by si rada zaspievala svoj vysnívaný duet.

Pred pár rokmi ste sa objavili so sestrou na obálke júlového magazínu BREAK. Užili ste si teraz sólo fotenie v zimnom prostredí?
Toto fotenie som vnímala úplne inak. Pred tromi rokmi sme fotili na Balatone, na jachte, kde bolo naozaj horúco. Ja som tam dokonca dostala aj úpal (smiech). Teraz sme zas fotili v absolútnej zime. Trochu som aj vymrzla, ale dala som si niečo na zohriatie, takže v poriadku (smiech). Bez toho by sa to asi nedalo, lebo by sme tam zamrzli. Ale užila som si to naozaj skvele.

Vymenili ste teda jachtu za priestory hotela Tri Studničky v Demänovskej doline. Ako sa vám tam páčilo?
Bola som tam teraz po prvýkrát. Cítila som sa veľmi príjemne, hlavne vynikajúco varia. Je tam veľmi útulné prostredie a vynikajúci servis. Je to prvý adult friendly hotel v Jasnej a z tej atmosféry to je naozaj cítiť. Rada by som sa sem vrátila spolu s manželom a užila si romantický víkend. Som rada, že som skúsila aj wellness a trochu som sa vyhriala. Určite sa tam veľmi rada kedykoľvek vrátim.

Daniela vás pri speve sprevádzala od detského veku. Bude vaša kariéra sólovej speváčky v niečom odlišná alebo budete pokračovať v duchu dua Twiins?
Profesionálne sme spievali spolu až 23 rokov. Na sólovú kariéru sa však teším. Je to pre mňa zmena a určite sa chcem odlíšiť od minulej tvorby. Pripravujem album, ktorý bude celý v slovenčine. Rovnako ho budú Slováci aj produkovať. Štýlovo bude iný, najmä pomalší. Určite nechystám žiadne párty hity.

Chcete teda experimentovať aj s nejakými novými žánrami?
Určite áno. Bude to viac žánrov, pre ktoré je typické pomalé alebo stredné tempo.

Foto: Adam Suchánek

Budete mať aj nové umelecké meno?
Áno. Je to moja prezývka, ktorú mi dal môj starký, keď som bola ešte dieťa – VEBI.

Môžete prezradiť, s kým budete na albume spolupracovať?
Chystám spoluprácu s viacerými interpretmi, ktorých zatiaľ nechcem menovať, ale určite to budú Slováci. Zahraničnú spoluprácu nevylučujem, ale jedine tak, že by som mimo albumu nahrala nejaký singel. No zatiaľ v blízkej dobe nič také nechystám.

Máte nejaký vysnívaný duet?
Milujem latino, takže pre mňa je kolumbijský spevák Maluma číslo jeden.

Kedy môžeme očakávať váš sólový album a vydanie singlov?
Bola by som rada, keby som mohla fanúšikom predstaviť môj sólový album už na jeseň tohto roka. Čo sa týka singlov, tak prvý by som chcela vydať už vo februári alebo v priebehu marca.

Foto: Adam Suchánek

Na čo sa v sólovej kariére najviac tešíte a čoho sa najviac obávate?
Teším sa, ak sa bude moja hudba páčiť, ale obavy nemám. Sú zbytočné a zbytočne stresujú.

Bude spojené s vašou sólovou dráhou aj koncertné turné? Kde vás vo februári môžu fanúšikovia vidieť?
Turné zatiaľ nemám v pláne, ale určite sa objavím na nejakých eventoch, podobne ako to bolo v minulosti, keď som spievala so sestrou.

Z vašich klipov doslova sršal sexepíl. Plánujete naďalej fanúšikov dráždiť sexi outfitmi?
Ešte sa to celé len formuje, ale určite to záleží od singlov. Do niektorých sa určite hodí niečo vyzývavejšie, no do niektorých zas vôbec. Uvidíme aj podľa toho, ktorý singel sa kedy nasadí a čo z nich bude vyžarovať. Podľa toho sa aj rozhodnem pre ten či onen outfit.

Už deväť rokov žijete v Trenčíne. Čo nové v tomto meste by ste našim čitateľom odporučili navštíviť?
Mám veľmi rada dobré jedlo a určite každý správny gurmán v Trenčíne ocení skvelé reštaurácie. Je tu veľa nových a veľmi kvalitných. Máme tu napríklad výbornú taliansku, ale i chorvátsku reštauráciu. Odporúčam určite aj skvelý podnik pod mestskou vežou, kde vždy rada zájdem na výbornú kávu.

Foto: Adam Suchánek

Môžete sa pýšiť množstvom fanúšikov, ale nevyhnete sa ani neprajníkom. Máte nejaký recept, ako sa tentoraz sama brániť proti hejterom?
Komentáre si nikdy nečítam. Som pozitívny človek a zaoberám sa len pozitívnymi vecami. Som vďačná za každého jedného fanúšika a za všetko dobré, čo sa okolo mňa deje. To negatívne ignorujem.

Plníte si v tomto roku novoročné predsavzatie?
Momentálne žiadne nemám, ani neviem prečo. Keď som bola mladšia, tak áno. Možno od budúceho roka s tým znovu začnem (smiech).

Foto: Adam Suchánek

Plánujete v tomto období ešte poriadnu zimnú dovolenku?
Teraz mám pred sebou veľa práce, takže netuším, ako to bude s mojím dovolenkovaním najbližšie obdobie. Skôr budem mať čas na letnú dovolenku, aj keď zimnú sme s manželom ešte vôbec nestihli. Boli sme v meste Vigo za sestrou a Stanom Lobotkom, keď ešte boli v Španielsku. Samozrejme, teraz budem častejšie cestovať do Neapolu za svojou malou neterkou. Návštevu si teda spojíme aj s dovolenkou (smiech).

Vedeli by ste si predstaviť žiť tiež v Neapole alebo niekde inde v zahraničí?
Žiť niekde v zahraničí si neviem predstaviť. Je veľmi náročné byť ďaleko od všetkých, ale človek nikdy nevie, čo ho v živote postretne.

Foto: Adam Suchánek


Dotazník

Obľúbená kulinárska špecialita: Bryndzové halušky
Obľúbená dovolenková destinácia: Turecko
Obľúbený hudobný interpret: Rita Ora, Maluma
Obľúbený šport: Spinning

VERONIKA KRÚPA NÍZLOVÁ: Veronika sa narodila 15. mája 1986. Strednú školu študovala v Leviciach na Pedagogickej a sociálnej akadémii. Bakalárske štúdium absolvovala na Univerzite Komenského na Fakulte manažmentu a magisterský titul získala na Vysokej škole ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave. Už deviaty rok žije v Trenčíne s manželom Tomášom Krúpom. Spev študovala so sestrou Danielou len v rámci Základnej umeleckej školy v Novej Bani. Slovensko v roku 2011 reprezentovali ako duo Twiins na Eurovízii. Vydala s Danielou päť albumov, získali tri zlaté a dve platinové platne. Hrali v muzikáli Rebelové, v pražskom divadle Broadway a na Novej scéne v Bratislave. Štyri roky moderovali hudobnú reláciu Hitbox na Markíze. V USA spolupracovali aj s takými
hudobnými hviezdami, akými sú Flo Rida, Snoop Dogg či Pitbull. Svoju spevácku sólovú kariéru začala Veronika po 23 rokoch spolupráce so sestrou, keďže Daniela sa venuje svojim rodičovským povinnostiam.

Foto: Adam Suchánek

Foto: Adam Suchánek
Vizáž: Peter Ragan REVLON
Ďakujeme exkluzívnemu partnerovi fotenia Tri Studničky ADULT FRIENDLY HOTEL, Jasná by TMR hotels

Poznáte naše ostatné cover girls?:

Dve úžasné Lucky, ktoré vládnu našim sociálnym sieťam
Lenka Petrovičová: Poctivo chodím na každý zápas
Lucia Mokráňová: Poznám všetky chlapské triky

Facebook Comments