Znásobte si ju pobytom v hoteli Hendricks, ktorý toto mesto priam zosobňuje. Je štýlový, praktický a návykovo luxusný.

Žiadaná oblasť v srdci Manhattanu je známa množstvom luxusných hotelov. No kombináciu štýlových business priestorov a pohodlných apartmánov s božskými výhľadmi za nie úplne astronomickú sumu nájdete azda len v hoteli Hendricks.

Foto: David Mitchell

Dizajn a ososbnosť
Štandardný nocľah sa tu v troch druhoch luxusných apartmánov šplhá k trom stovkám, no vedenie hotela často ponúkne i akciové pobyty za polovičné ceny. Apartmány Deluxe Queen, King a Double sú viac-menej, až na detaily (oddelené postele, pracovné stoly), identické. Unikátny dizajn experta na taliansku eleganciu Marcella Pozziho dominuje mahagónom, zvieracími vzormi a kvalitným dreveným nábytkom. Každá izba disponuje 40-palcovou smart televíziou, kávovarom, bohatým barom a pracovným kútikom, ktorý vďaka „oldschoolovému“ dizajnu pôsobí ako zo začiatku minulého storočia.

Foto: David Mitchell

Panorámy a večierky
Mesto, ktoré nikdy nespí, je americkou reklamou na výhľady. Aj hotel Hendricks ponúka vďaka obľúbenému baru Rooftop Glam nádherný pohľad na Manhattan a, samozrejme, i tie najlepšie drinky od najoceňovanejších baristov sveta. Ich vlajkovou loďou sú najmä nápoje Mosquito Mezcal a Peppi Lime Flip. Tieto drinky nájdete aj v michelinskej reštaurácii Paloma, ktorá je gastronomickou pýchou tohto hotela. Špecialitou šéfkuchára je skvelé peruánske kura s nakladanou cibuľkou, koriandrom a cesnakovou pastou aioli. Hotel Hendricks sa ale vo veľkej konkurencii manhattanských ubytovacích zariadení presadil najmä vďaka skvelej organizácii firemných večierkov. Takzvaná peruánska záhrada ponúka veľký priestor pre firemný katering, menšie koncerty živej hudby a originálne firemné večierky. Paloma obstará menu z celého sveta a vy zažijete teambuilding svojho života.

Zaujímavých hotelov nie je nikdy dosť:

Zakúste výnimočnosť starého: Hotel v srdci Los Angeles
Honosný hotel v zajatí horských masívov
Duch škótskej tradície ukrytý v hoteli

Facebook Comments