Nezmysel! Vo dvojici to ide lepšie, a to platí i pre nové trendy v erotických hračkách.

Dávnejšie sme už písali o tom, aké je dôležité „zahrať sa“ v spálni. Využívať pri tom sexuálne hračky je túžobným oživením milostného života a často môže zachrániť aj váš vzťah. Nemusíte ale experimentovať tak, že na vás partnerka rovno zavolá chlapov v bielych plášťoch.

Hi-tech vášeň
Novinky v oblasti sexuálnych pomôcok vás presvedčia, že technologický vývoj priam bojuje proti stereotypom v posteli. A ide mu to výborne. Existujú už aj nové funkcie vo vibrátoroch pre ženy. Bi-sonic hands free dokonca nemusí žena ani držať – priráža sám s nastavovanou intenzitou. Stronic Drey môže dokonca nastaviť desať režimov intenzity. Bojíte sa, že si ho vaša partnerka až príliš zamiluje? Pokojne môže. Nie každému chlapovi vyhovujú zdĺhavé predohry. Hranie sa s novou hračkou ženu poriadne rozpáli a zvlášť vtedy, keď sa na jej sebauspokojovanie pozeráte.

Foto: Adobe Stock

Najlepší priateľ párov
Ak ale predsa len nechcete bojovať o vašu partnerku s dámskym strojom na rozkoš, zaobstarajte si womanizer. Iste, opäť je určený žene, ale nájdete ho v špecializovaných obchodoch „pre páry“. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Je to expert na citlivú predohru. Najmodernejšie verzie majú zabudovanú dokonca umelú inteligenciu a stimulujú klitoris vzhľadom na jeho citlivosť. „Sexuológ mi tento prístroj odporučil po tom, čo som sa sťažovala, že nie som pri milovaní s partnerom dostatočne vlhká a cítim pri sexe bolesť,“ povedala Jessica pre portál sexistories.com. Womanizer dokáže vašu partnerku jemne pripraviť na vášnivé milovanie alebo ju „dokončiť“ v prípade, že vy vyvrcholíte skôr. Tento šikovný prístroj vie stimulovať aj partnerkine bradavky a je vodotesný, takže je vhodný aj na vášnivé hry v kúpeľni.

Bádanie po bájnom bode
Samozrejme, najväčšiu rozkoš partnerke spôsobíte stimulovaním bodu G, to už taktiež viete aj z našich článkov. Jeho hľadanie ale občas pripomína pátranie po svätom gráli – každý o ňom počul, ale časom prestávate vôbec veriť, že existuje. I na to ale poznáme technologický recept! Hi-tech vychytávka Stronic G je opäť handsfree a aj vďaka nastavujúcemu pulzovaniu a zahnutej špičke nájdete partnerke bod G hravo a jednoducho. Samozrejme, takéto „hračky“ aj niečo stoja, pripravte si určite viac než 130 eur. Príliš šetriť však neodporúčame, radšej podobné vášnivé pomôcky kupujte v autorizovaných obchodoch. Aj moderné sexshopy vedia, že my muži zase toľko hračiek pri milovaní nepotrebujeme, spokojnosť partnerky je prvoradá a vzrušujúca a od toho sa aj mnohé firmy vyrábajúce sexi vychytávky odrážajú. Zabudnite na vákuové pumpy či umelé vagíny. Pre nezadaných je to lákadlo, rovnako ako stále dokonalejšie nafukovacie panny.

Drahý erotický špás
Tu však ale príliš technologických pokrokov nenájdete, až na dosť úsmevné výnimky. Príkladom môže byť Vagína Twerking Butt Deluxe, ktorý propaguje aj známy pornokanál PornHub. Ide o imitáciu ženského pozadia a vagíny. Materiál neuveriteľne detailne pripomína reálnu kožu či svalstvo.

Foto: Adobe Stock


Čítanie na ľahké červenanie sa:

Vyberte sa s nami za sexuálnym tajomstvom Ázie
Nový gél na podporu erekcie je za dverami
Nájdite jej miesta rozkoše!

Facebook Comments