Prečo len vďaka nej viete, kedy kúpiť (svojej) mame kyticu aj poslať SMS (vášmu) najlepšiemu kamošovi? Pretože pre ženy nie je dátum narodenia iba číslo. Je to znamenie.

Tajná ženská zbraň
Samozrejme, existujú výnimky. Ale väčšina žien dokáže presne priradiť dátum narodenia k znameniu zverokruhu. A ovláda aj základné povahové rysy, ktoré všetkých dvanásť znamení charakterizujú. Napríklad vie, že Leva treba pochváliť a občas poškrabkať za uchom, pretože je kráľ a zaslúži si to. Aj to, že čo si Baran zaumieni, to mu nikto na svete nevyhovorí, ale zato Váhy treba k správnemu rozhodnutiu trochu rozkolísať. Ženy preto presne vedia, ako na mužov.

Znamenie v šperku
Ale pozor, aj ženy majú svoje znamenia. Žijú podľa nich, milujú ich a rovnako milujú módu. A šperky. Vy môžete svojej milovanej polovičke dať všetko naraz, v jednom výnimočnom darčeku k narodeninám. Znamenia zverokruhu sú totiž opäť v móde, hoci z nej nikdy tak celkom nevyšli. Veľmi pôvabné a elegantné spracovanie náhrdelníka s príveskom ponúka česká klenotnícka značka ALOve v kolekcii Zodiac.

Okrúhle tabuľky zo 14-karátového zlata so symbolom znamenia, ktoré je buď precízne vyrezané a ozdobené jedným diamantom alebo celé vyložené drahocennými diamantmi. To je darček, ktorý zaručene roztopí ženské srdce. Diamant si predsa zaslúži každá žena. A vôbec nezáleží na tom, či je Vodnár, Blíženec alebo Škorpión. (Hoci, ak je Levica, úspech máte zaručený o čosi viac.) Stačí si spomenúť len na jedno: Kedy má narodeniny.

Viac diamantových inšpirácií nájdete na www.alove.sk.

 

Facebook Comments