Môžu sa pýšiť aj tým, že dohromady majú na Instagrame viac ako jeden a pol milióna sledovateľov! Spýtali sme sa ich, ako si užívali fotenie pre BREAK a povedali nám aj o svojich plánoch do nového roka.

Lucid, pre vás je novinkou ocitnúť sa na obálke nášho magazínu. Užívali ste si to?
Počas celého fotenia bola úžasná atmosféra, fotograf s Luckou ma priam povzbudzovali a ich profesionalita ma veľmi upokojovala. Takéto fotenia nemávam, som skôr hanblivá, ale priznávam, sem-tam zábranu odložím a uletím si.

Lucia, na titulke magazínu BREAK ste boli už pred dvomi rokmi. Čo sa za ten čas vo vašom živote zmenilo?
Zmenilo sa toho veľa, ale len k lepšiemu. Mám milujúceho priateľa, zdravú 9-ročnú dcérku a úspešnú kariéru.

Vtedy ste spomínali, že ste súčasťou DJ projektu Duopoly. Ako pokračuje vaša kariéra v tomto smere?
Momentálne je v úzadí, rada si občas zahrám, ale nevyhovuje mi život dídžeja. Som umelecká a tvorivá duša, preto skôr rozmýšľam nad tvorbou hudby. Vo voľnom čase rada maľujem alebo sa zlepšujem v hraní na gitare či klavíri.

Foto: Adam Suchánek

Ktorú skladbu si v poslednom čase najviac prehrávate?
Spiritual but not religious od Olivera Koletzkiho.

Lucid, ste jedna z mála úspešných vizážistiek rozpoznateľných aj na ulici. Máte rada túto publicitu alebo ste radšej v zákulisí, kde ľudia skôr obdivujú výsledok vašej práce?
Mám rada pracovnú pozornosť. Cítim sa dobre, keď vynikám, keď robím niečo inak. Svoju viditeľnosť som si vybudovala. Teší ma, že aj keď som v zákulisí, ľudia vedia rozpoznať moju prácu.

Starostlivosť o vizáž je pre vás viac než len zamestnanie. Dá sa povedať, že ste túto profesiu presunuli bližšie k umeniu?
Milujem líčenie a hru s farbami. Nechcela som si dlho pripustiť, že to, čo robím, sa dá nazvať umenie. Nadobudla som však zručnosti dlhoročnou prácou a uvedomovaním si, že to, čo v dnešnej dobe viem, je hodnotené ako umenie.

Foto: Adam Suchánek

Ktorý okamih svojho života považujete za prelomový?
Za prelomové obdobie považujem najmä svoje začiatky a získanie licencie, kedy som začala aj s tetovaním. Chcela som vystúpiť z davu a vtedy som vystúpila aj z komfortnej zóny, kedy som zaťala zuby a makala. Moje začiatky s kamerou boli taktiež prelomové a ja som si to začala vychutnávať. Som vďačná za to obdobie a teší ma každý posun, či už súkromný alebo pracovný.

Lucia, váš Instagram stále rastie a pokorili ste už jeden a štvrť milióna sledovateľov. Čo by ste im všetkým odkázali?
Ďakujem všetkým mojim verným fanúšikom za podporu, aj mojim hejterom, ktorí mi dokazujú, že to, čo robím, robím dobre. Chystám si pre vás novinky (smiech).

Lucid, ste známa milovníčka tetovania. Aké je pre vás najhodnotnejšie? Túžite v tom ešte pokračovať?
Tetovanie je stále extrémne vystúpenie z davu. Aj keď momentálne má o to záujem väčší počet ľudí, je to taktiež umenie, ktoré dovolíme nosiť na svojom tele. Som rozhodnutá, že pokračujem a v tomto živote budem ako plne vyfarbená maľovanka.

Foto: Adam Suchánek

Čo najbláznivejšie ste na sebe a inom človeku vytvorili?
Robila som z černošky belošku a zo ženy muža. Premeny robím väčšinou na Halloween, keď nie je téma len strašidelná, ale aj kreatívna.

Lucia, stretli ste sa s influencerkou, ktorá je ešte úspešnejšia ako vy?
V zahraničí niekoľkokrát, naposledy vo vile Philippa Pleina, kde sme mali influencerský event.

Lucid, mali ste už nejaké stretnutie s vašimi sledovateľmi?
Mojich sledovateľov si vážim. Tento rok som robila babskú jazdu, kde som sa s nimi stretla. Dopoludňajšie stretnutia boli s maminkami, potom v OC v mestách a večer sme ukončili workshopom. Snažím sa s nimi komunikovať a každé stretnutie si vychutnávam. Keďže často vystupujem, pomerne často som medzi ľuďmi, ktorí sa na mňa tešia a prídu ma podporiť.

Foto: Adam Suchánek

Lucia, prezentujete sa čoraz viac ako propagátorka zdravého štýlu a muži obdivujú vaše vyšportované telo. Aký je váš bežný denný cvičebný plán?
Cvičím päťkrát do týždňa s mojou osobnou trénerkou Monikou a sledujem si orientačne makronutrienty. Úspech je však v konzistentnosti.

Prezradíte nejakú novinku, ktorú odpálite v roku 2020?
Lucid: Minulý rok som pracovala na akreditácii mojich kurzov. Pevne verím, že práve tie budú príjemnou novinkou nového roka.
Lucia: Plánujem niekoľko veľkých noviniek, ale odpálim ich v novom roku (smiech).

Lucia, sú situácie, kedy si neodpustíte zhrešiť?
Občas zhreším, ale musí to stáť za to (smiech). Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok.

Foto: Adam Suchánek

Kto je vo vašom vzťahu ten zvodca – kuchár?
My sa s priateľom v kuchyni aj mimo nej pekne dopĺňame.

Stále máte rada adrenalín? Kde a ako ste sa za posledný rok najviac vyšantili?
Za posledný rok som mala adrenalínu až-až. Najväčší vtedy, keď ma svokrovci vyhodili s mojou dcérkou z domu, ktorý som im zafinancovala a musela som začať od nuly. Takže momentálne si užívam pokoj (smiech).

Lucid, čo vy a adrenalín? Spomeniete si na nejaký adrenalínový zážitok?
Adrenalín zažívam pri cestovaní za nevestami (smiech), ale čo sa týka adrenalínových činností, mám veľký rešpekt a čím som staršia, tým si uvedomujem väčšiu zodpovednosť. Už aj kolotoče vo výšinách ma naposledy uzemnili, a tak som sa rozhodla neriskovať.

Foto: Adam Suchánek

Čo to pre vás znamená sexi a romantický večer?
Sexi a romantika? To som už dlho nezažila, keďže sa starám o všetko v jednej osobe. A čo to pre mňa znamená? Nový začiatok (smiech).

Na akej vašej špecialite sa oblizuje celá rodina?
Na tejto otázke som sa priam pobavila. Nestíham sa ani najesť počas týždňa, čiže variť a piecť je síce veľmi príjemný oddych, ale zažívam ho naozaj málokedy. Sú to rýchle pochutiny či príprava jedál so slaninkou.

VIDEO: Poďte teraz s nami nazrieť do zákulisia fotenia

 

Lucia LUCID Sládečková
Narodila sa v Martine a od 18 rokov pôsobí v Bratislave. Študovala politológiu a medzinárodné vzťahy. Za svoje najväčšie úspechy považuje vybudovanie stabilnej značky Lucid Style, úspech vníma ako odhodlanie každé ráno vstať a s chuťou pracovať popri vychovávaní 2,5-ročnej dcéry. Čo sa týka líčenia, je hrdá na líčenie v súťaži British talent a Red Carpet Benatky, Playmate of the Year South Africa, živé sochy, Istanbul a v neposlednom rade sú to jej spokojné klientky. Momentálne žije v Senci. Venuje sa predovšetkým svojej značke, ktorú posúva každým rokom ďalej.


DOTAZNÍK

Lucia Ludid Sládečková
Obľúbený štýl líčenia: Cut Crease s dokonalou pleťou
Herec/herečka: Táňa Pauhofová.
Farba: Čierna.
Motto: Všetko je tak, ako má byť.

Lucia Javorčková
Obľúbený herec: Tom Hanks.
Obľúbený film: Zelená míľa.
Obľúbený zahraničný módny návrhár: Giuseppe Zanotti
Obľúbená farba: Biela.
Motto: „Všetko, čo si dokážeš predstaviť, je reálne.“ Pablo Picasso

Foto: Adam Suchánek

Foto: Adam Suchánek
Make-up: LUCID Style
Video: ms
Ďakujeme Art Hotel Kaštieľ Tomášov za poskytnutie priestorov (hotelkastiel.sk) a partnerovi fotenia Vinárstvu miluron (miluron.sk)

Určite neprehliadnite:

Lenka Petrovičová: Poctivo chodím na každý zápas
Lucia Mokráňová: Poznám všetky chlapské triky
Česká a slovenská herecká vášeň

Facebook Comments