Pojem erotogénna zóna vzbudzuje často dojem hľadania svätého grálu na tele vašej partnerky. Nemusíte byť Indiana Jones, aby ste jej našli povestnú bránu do rozkoše. A už vôbec sa nemusíte zaoberať len tajomným bodom G.

Vlasy niečo skrývajú
Krásku vo vašej blízkosti rozohníte aj prostým masírovaním pokožky hlavy. Znie to banálne? Vôbec sa toho nebojte. Vaša partnerka môže byť ešte oblečená a vy sa zahrajte na nadržaného kaderníka alebo dôkladného maséra. Celá pokožka hlavy je totiž plná veľmi citlivých nervových zakončení. Ak začnete na jej hlave, v jej očiach to z vás urobí aj rozhľadeného milovníka. Táto forma masáže je skutočne zdravá, pretože uvoľňuje napätie a vyplavuje na povrch sérotonín i dopamín. Uvoľnená partnerka vám potom splní každé tajné prianie. Erotogénne zóny a vedu okolo nich neberte ako striktný exaktný odbor.

Foto: Shutterstock

Sila je v individualite
Je to naozaj veľmi individuálne a dovolíme si tvrdiť, že hľadať napríklad miesta rozkoše formou zverokruhu je trochu mimo. Astrológia je v tomto možno zábavná, no určite nie až taká účinná, ako napríklad poznanie vlastnej partnerky. S tým súvisí dráždenie jej intímnych partií. Žiadne nátlakové jazykové rodeo, žiadne penetračné cvičenia, avšak neplatí to len o bežnej predohre. Klitoris je veľmi citlivé miesto a ak chcete v ten večer zažiť nejaké posteľné dobrodružstvo, musíte najmä počúvať partnerku. Príliš náznakové dráždenie špičkou jazyka je možno zaujímavé pri sledovaní filmov pre dospelých, ale v skutočnosti sa často začne partnerka sťažovať na šteklenie, veľakrát to nie je príjemné. Intenzitu treba jednoducho stále preverovať, čo platí aj o erotogénnych zónach na krku či za uchom. Niektorá partnerka môže mať rada aj jemné fúkanie na krk, iná to zas nenávidí. Iné ženy milujú hryzkanie ušného laloku či dokonca bradaviek, no nájdete aj také, čo by za to vraždili. To už zistíte pri hrajkaní sa s jednou partiou jej tela. Neprávom vynechávanou erotogénnou zónou sú očné viečka. Opäť platí, že nie každá žena bude pri ich bozkávaní výskať od rozkoše. Ide skôr o akt plný dôvery, čo symbolizujú práve zavreté oči.

Pozor na jemnosť
Vo všeobecnosti nájdete body rozkoše práve na takýchto miestach, teda tam, kde je pokožka veľmi jemná. Platí to na takzvané jamky za kolenom či vnútornú stranu stehien. Nemusíte použiť len svoje pery, pokojne tieto partnerkine miesta jemne masírujte rukami. V milovaní existuje mnoho spôsobov, ako vzrušiť a rozpáliť telo partnerky. Niektorí ľudia sa však mylne domnievajú, že erotogénne zóny musia fungovať ako tajomný katalyzátor vždy. Práve tým, že ide o veľmi citlivé miesta, to nie je vždy pravda. „V jednom videoklipe som videl liať na nahého partnera vosk zo sviečky. Povedal som si, že práve na erotogénnu zónu z druhej strany kolien to bude účinné, no hysterické jačanie mojej priateľky ma presvedčilo o opaku,“ priznal sa Mark na portáli sexystories.com. Nemusíte byť žiaden indický guru ani expert na ľudskú anatómiu. Počúvajte túžobné priania vašej priateľky, veď aj pri obyčajne pôsobiacej masáži chodidiel môžete objaviť skrytý poklad v podobe erotogénnej zóny.


Mohlo by vás príjemne rozpáliť:

Vášnivý sex protikladov funguje aj v posteli
Zahrajte sa na super zvodcu
Milujte ju s otáznikom! … hoci je to lákavá predstava

Facebook Comments