ARRIVE – PACKAGE TRACKER
Veľmi vydarená a užitočná aplikácia pre tých, ktorí si radi objednávajú tovar z čínskych alebo iných vzdialených obchodov. Pomocou nej budete mať nielen prehľad o rozličných objednávkach, ale dokonca môžete priamo sledovať, kde sa váš balíček nachádza, a to pomocou interaktívnej mapy, ktorá vás upozorní pri prípadnom predĺžení dodacej lehoty a podobne. Program podporuje viac ako štyristo prepravných služieb vrátane DHL, GLS, FEDEX, UPS a pod.
—iOS, Android, zadarmo

BOOM: MUSIC PLAYER
Nie je prehrávač ako prehrávač. To už ste si v bohatej ponuke aplikácií určite všimli. Boom má však veľmi vydarený 3D priestorový zvuk a výborný pokročilý ekvalizér. Samozrejmosťou je podpora rôznych typov súborov ako WAV, AIFF, DSF, FLAC a ALAC. Keďže je stále viac v móde sťahovanie a počúvanie muziky online, aplikácia sa dokáže napojiť aj na Spotify či TIDAL. Momentálne ide
o jeden z najsťahovanejších prehrávačov v Obchode Play.
—iOS, Android, zadarmo

FLICKR
Amatérski a profesionálni fotografi už určite Flickr poznajú ako obrovský komunitný web na zdieľanie fotografií. Konečne sa dostal i do sveta aplikácií. Nájdete tu milióny skupín rôznorodých fotografov a miliardu snímok. Usporiadajte si svoje fotky rýchlo a prehľadne a nezabudnite ich zdieľať, aby o vašom ume vedeli tí najlepší. Vaše snímky si môžete pomocou vydarených filtrov zmeniť, orezávať a rôzne upravovať. A to všetko len za niekoľko sekúnd.
—iOS, Android, zadarmo

LIETAJTE ZODPOVEDNE
Nová aplikácia od našich českých susedov je povinnosťou pre všetkých pilotov dronov. Okrem vedenia denníka pilotov dronov či plánovanej trase sa registrujete a vyhnete sa i pokutám. Tie dostávajú neskúsení piloti za lety v zakázaných oblastiach. S touto aplikáciou sa to však nestane.  Vďaka nej zistíte, kde môžete lietať, v akej výške a čase. Rovnako máte možnosť spojiť sa i s ďalšími pilotmi vo vašom okolí a môžete tak zorganizovať skupinový let a vymieňať si skúsenosti.
—iOS, Android, zadarmo

K téme:

Tipy na mobilné aplikácie: Chcete sa zabávať alebo si uľahčiť prácu?
Mať prehľad sa oplatí, od poznámok cez vesmír po dochádzku
Chcete doladiť galériu fotografií, zvuk, vašu formu alebo jazykové znalosti?

Facebook Comments