Áno, ale s nutnou dávkou otvorenej mysle.

Ak máte radi poriadne vášnivý sex, často potrebujete výzvu. Tou môže byť aj utiahnutá, konzervatívne ladená žena, ktorá môže s vami odhaľovať taje „sopečnej aktivity“ v posteli. Samozrejme,
nie vždy sa tento predpoklad stretáva s realitou.

Mýtus alebo realita?
Staré známe porekadlo, že protiklady sa priťahujú, mnohým sexuológom rozsvieti kontrolku. „Čo ak sa spolu miluje pohodlný muž so ženou, ktorá zbožňuje vzrušenie? Nie je to problém, ak ide o novú lásku, no len čo nadšenie opadne, vášnivá žena sa na vás pozrie a spýta sa: Bože, zas ma chceš pomilovať zozadu?“ píše vo svojej knihe She Comes First známy sexuológ Ina Kerner.

Vzájomné dopĺňanie
Odpoveďou na to, ako si užiť sex s niekým, kto je iný ako vy, je otvorenosť a tolerancia. „Hľadala som protiklad skôr v tom, čo som zažila doteraz, skoro vždy som sa milovala s chlapmi, ktorí majú priemerný penis, no vždy som chcela vyskúšať poriadny kaliber. Vedela som ale, že to môže byť nebezpečné, ale osud rozhodol za mňa. Našla som chlapa, ktorý sa doteraz stretával len so ženami, ktorým pri sexe taký veľký penis prekážal. Bolelo ich to, no mňa nie, a ak som aj pocítila bolesť, ešte viac ma to vzrušovalo,“ povedala Mária pre portál wattpad. com. Je to presne tak, protiklady sú skvelé, ak sa dopĺňajú.

Foto: Shutterstock

Polohy do pohody
Vždy ste chceli vyskúšať divoký sex v prírode alebo poriadnu vášnivú ekvilibristiku, no stereotypmi presiaknutý životný štýl vám to nedovolil? Verte, že na druhej strane barikády čaká žena, ktorá potrebuje vzbudiť u chlapa nadšenie, keď navrhuje polohy, ktoré nenájdete v bežnom vydaní Kámasútry. Protiklady sa taktiež dopĺňajú aj vo fyzických predispozíciách. Nie všetci nízki muži chcú sex s ešte nižšou partnerkou (aj keď väčšina z nich áno), ale nájdu sa i takí, ktorých vzrušujú vysoké ženy. Tie trpia komplexom obrýň, ktoré chcú zas len obri. Pritom to tak vôbec nemusí byť. Ako sa vraví, v posteli sa všetko vyrovná, teda ak zvolíte správnu polohu. K nim, samozrejme, patrí poloha zozadu, keď máte pri partnerke takpovediac všetko pri ruke a určujete priebeh aktu, alebo podobnú polohu zvanú nočný kríž, keď do partnerky vniknete zboku, ale meníte uhol samotnej penetrácie.

Pozor na nechutnosti!
Protiklady v spálni však môžu spôsobiť aj vážny rozkol vo vzťahu, ak nie aj jeho samotný zánik. Dosť často sa tak stáva pri aktoch, ktoré druhému partnerovi môžu byť vrcholne odporné. Nadávky pri milovaní, análny sex alebo experimenty, ktoré hraničia s fetišizmom a nezdravými sexuálnymi fantáziami. Preto radšej nenápadne vaše predstavy verbálne predneste partnerke a podľa jej reakcie pokračujte. Ak chcete pretvoriť urieknutú melancholičku na divokú femme fatale v posteli, musí to chcieť najmä ona. Rovnako to platí i naopak. Protiklady sa pri sexe môžu premeniť na milostné zážitky a neprebádané dobrodružstvo. Avšak v objavovaní spoločných sexuálnych aktivít je nutné aj naďalej zotrvať i po tom, čo si na svoje rozdielnosti zvyknete.


Mohlo by vás navnadiť:

Zahrajte sa na super zvodcu
Milujte ju s otáznikom! … hoci je to lákavá predstava
Zahrajte sa v posteli!

Facebook Comments