SHAREIT LITE
Potrebujete čo najrýchlejšie a najefektívnejšie zdieľať svoje videá, obrázky či dokumenty? Vyskúšajte novú aplikáciu SHAREit Lite. Je jedno, či práve sedíte vedľa seba v autobuse alebo potrebujete niečo poslať cez tri štáty svojmu kolegovi či priateľke. Aplikácia ponúka aj skvelý skupinový chat a podporuje všetky druhy súborov. Posielanie je, samozrejme, možné bez straty kvality a súbory si môžete uložiť do vlastnej knižnice. SHAREit Lite je výborná aj na prenos veľkých súborov, no samotná aplikácia vám v smartfóne zaberie len 11 MB.
—iOS, Android, zadarmo

FREE RINGTONES FOR ANDROID PHONE
Za dlhým a výstižným (možno až príliš) názvom sa skrýva naozaj veľmi užitočná aplikácia. Hlavne pre tých, ktorých nebaví stále loviť v smartfóne a hľadať zaujímavý vyzváňací tón. Prečo nemať na výber až z tisícky kvalitných a originálnych melódií nielen pre vyzváňanie, ale aj pre budík či ostatné oznámenia? Výber je uľahčený praktickým rozmiestnením do kategórií, ako napríklad pop či zvuky prírody. Aplikácia sa teší veľkému úspechu, veď hodnotenie 4,8 z 5 nedostane každá.
—iOS, Android, zadarmo

THREADS
Instagram ponúka novú aplikáciu, v ktorej môžete zdieľať svoje „stories“ s blízkymi priateľmi. Prináša aj priamu možnosť chatovania. Zvykli ste si na instastories a zverejňovanie vášho statusu? Aplikácia Threads ide ešte ďalej. Ponúka jej zautomatizovanú funkciu. Vašim priateľom zverejňuje i to, že sa vám vybíja telefón alebo ste práve nastúpili do električky. Pre influencerov a youtuberov povinnosť, pre ostatných námet na zamyslenie. Instagram nezaháľa a svoje portfólio funkcií a aplikácií rozširuje.
—iOS, Android, zadarmo

HANDSOME MAN
Videoeditorov je na trhu neúrekom, no priamo určených pre chlapov až tak veľa nenájdete. V aplikácii Handsome Man si môžete vyskúšať, ako by vám pristali fúzy, brada, dlhé vlasy či špeciálny strih. Zaujímavým doplnkom je aj výber tetovania a možnosť „nalepenia“ svalov na vaše telo. Aplikácia vás prevedie aj svetom módy. Otestujete si, ako by vám pasovala červená kravata, okuliare s výrazným rámom či motýlik. Pobaviť sa môžete aj pri fyzickej zmene vášho tela. Vyskúšajte si, ako by vám sadli plnšie pery alebo výraznejšie obočie.
—iOS, Android, zadarmo


K téme:

Mať prehľad sa oplatí, od poznámok cez vesmír po dochádzku
Chcete doladiť galériu fotografií, zvuk, vašu formu alebo jazykové znalosti?
Zahrajte sa s budúcnosťou … dravo a virtuálne

Facebook Comments