Nenapadlo by vám ukryť snubný prsteň medzi okvetné lístky ruže ani vhodiť ho do pohára so šampanským. A vlastne ste rád, ak si počas roka vôbec spomeniete na výročie. Pre chlapa ako vy nepredstavujú ani vianočné  nákupy žiadnu pasiu a najradšej by ste už mali všetko za sebou. Je tak? Je.

Lenže čo s vianočným darčekom?

Veru. Ten predsa nemôžete len tak odbaviť bonboniérou ako na Valentína. A vyhadzovať peniaze za drahý, ale pravdepodobne neželaný dar, to sa vám tiež dvakrát nechce. Ako však poznáte vašu polovičku, len tak s niečím sa neuspokojí.  Zdanlivo neriešiteľné. My však riešenie máme. Je ním značka ALOve, ktorá nenechá chladným žiadne ženské srdce.

Stavte na šperk

ALOve je česká klenotnícka značka, mladšia sestra známeho výrobcu ALO diamonds. Z kolekcií ALOve srší sviežosť a hravá elegancia. Sú to ideálne šperky pre ženu, ktorá svoj outfit volí s citom a nepotrpí si na okázalosť. Začali ste sa strácať? Prezrite si teda kolekcie ALOve podrobnejšie.

Pre ženu s krídlami

Povznesenú vianočnú náladu pri štedrovečernom prípitku ideálne dotvorí decentný kúsok z kolekcie Angels. Tvoria ju zlaté náhrdelníky s príveskom v tvare anjelských krídel alebo malých nežných anjelikov. Každý šperk je vyrobený zo 14-karátového zlata, ktorého farbu si možno zvoliť spomedzi žltej, bielej alebo ružovej. Prívesok zdobí jemný ligotavý diamant. A ako je u  anjelov dobrým zvykom, majú svoju majiteľku ochrániť na každom kroku. Anjelské krídla sú výnimočný darček pre krehkú bytosť, ktorá sa anjelovi možno v niečom podobá.


Splnené želanie

Kolekciu Make a Wish tvoria šperky so skrytým odkazom alebo želaním. Vyberiete pre ňu náramok so štvorlístkom pre šťastie, ktoré bude iste potrebovať? Alebo prívesok s obálkou ako predzvesť dobrých správ? Lotosový kvet je symbolom krásy, harmónie a znovuzrodenia. Veľavravný darček pre tú, s ktorou plánujete nový začiatok. Nech sa rozhodnete akokoľvek, šperkom z kolekcie Make a Wish zaručene splníte želanie, ktoré ani nemuselo byť vyslovené.

A vy sa stanete romantikom, o ktorom nikto netušil, že vo vás drieme. Ani vy sám nie.

Pozrite si ďalšie kolekcie ALOve a postarajte sa o čarovné Vianoce.

 

Facebook Comments