Obývačka, auto, kuchyňa, kancelária, chodba. Nielen to je „teritórium“ vysávača Philips SpeedPro Max, ktorý v sebe kombinuje naraz troch užitočných pomocníkov –  vysávač, mop a ručný vysávač. Dokonale a rýchlo vysáva a vytiera pohodlne jedným ťahom.

Pokrok priamo v rukách

Bezdrôtové vysávače sú stále viac obľúbené a a i tento láka výkonom, univerzálnosťou i praktickým používaním v troch režimoch. Eco, bežný a turbo režim sa líšia, samozrejme, výkonom, ale i jeho spotrebou. V šetriacom režime eco môžete vydržať s vysávaním až 75 minút. Nebojte sa, že sacia sila je v tomto režime slabá, dokonale postačuje. Ak chcete odstrániť i viac „zažratú“ nečistotu, prepnite na pár sekúnd do módu turbo a máte vyhraté.

Vysávač nabíjate 5 hodín, čo je úplne v poriadku, keďže pochybujeme, že upratujete viac ako raz denne svoju domácnosť, auto i pracovňu. SpeedPro Max má nadstavec na bežné luxovanie, špeciálny mop nadstavec a mininadstavec pre ručné vysávanie. Ten využijete najmä vtedy, ak potrebujete poriadne vyčistiť „nádielku“, ktorú zanechali napríklad na gauči vaši štvornohí domáci miláčikovia. Chumáče chlpov zvláda ručná modifikácia SpeedPro vyčistiť dokonale, no tu sa bez režimu turbo nezaobídete. Potrebujete naozaj väčší ťah.

Neobyčajné čistenie

Pri bežnom vysávaní s predĺženou tyčou a nadstavcom oceníte veľmi ohybnú hlavicu, s ktorou sa dostanete aj do rohov miestností či pod nízku posteľ. Sem sa bez problémov dostane kvôli motoru umiestnenému pod rukoväťou. Priestory pod ňou poriadne vyčistíte aj vďaka nadstavcu s LED osvetlením, čo je naozaj vydarená vychytávka. Vtedy držíte asi najväčšiu váhu v ruke, ktorá činí necelé tri kilogramy, čo nie je vôbec veľa. Skutočná hi-tech show sa ale rozpúta, keď použijete hlavicu na mop. Technológia PowerCyclone 8, 360-stupňová sacia dýza  vás ohromia.

Nezabudnite ale na to, že nečistoty sa zachytávajú aj do špeciálnych mikrovláknových vankúšikov, ktoré potom môžete umyť ručne či pokojne aj v práčke. Veľmi dobrá a užitočná vychytávka je menšia integrovaná kefa, pripojená na koniec hadice od vysávača. Je vhodná na čistenie zárubní a parapetov. Kefa je umiestnená na konci dlhej tyče. Je skvelá aj na vysávanie pavučín z rohov miestnosti či pod stropom.

Philips SpeedPro Max je výborným univerzálnym bezvreckovým pomocníkom, ktorý všetky dôležité čistiace práce zvládne sám.

 

Philips SpeedPro Max

  • Technológia PowerCyclone 8.
  • PowerBlade digitálny motor(>1000 L/min.).
  • 3-chodový filtračný systém.
  • Ručné vysávanie s integrovanou kefou.
  • 360° sacia hlavica s LED osvetlením.
  • Bezdrôtový chod.
  • Bezvreckový.
  • Až 75-minútový chod s výkonnou 25,2 V Li-Ion batériou.
  • Vhodný pre všetky podlahy.

Príslušenstvo: integrovaná kefa, mikrovláknové podušky, náhradný filter, TurboPet hubica, 360° sacia hlavica

Facebook Comments