RUFF
Nemôžete nájsť svoj obľúbený notes alebo je príliš veľký, aby ste ho stále nosili so sebou? Vyskúšajte jeho mobilnú alternatívu! Jednoduchá aplikácia Ruff má podobu a vlastne aj funkciu prostého, no nevyčerpateľného listu papiera. Môžete donekonečna pridávať text, upravovať ho, mazať a ukladať. Písanie tu je veľmi intuitívne a samotná aplikácia je aj kompatibilná so zariadeniami Chromebook. Zápisky sa dajú jednoducho zdieľať a upravovať aj v rámci grafického pozadia. Text si potom uložíte pohybom prsta doprava.
—iOS, Android, zadarmo

SPACE WEATHER REPORTER
Mať prehľad o počasí na našej planéte je už pre bežného užívateľa aplikácií maličkosť. Ako sledovať zaujímavé úkazy, ktoré sa dejú vo vesmíre? Space Weather Reporter priamo od vývojárov z NASA vám s tým jednoducho pomôže. Informuje o zvýšených erupciách, meteorickom roji či rôznych sezónnych úkazoch. Informácie sa delia na tie pre laickú a odbornú verejnosť, takže čím viac rozumiete astronómii, tým bohatší budete o aktuálne informácie. Správy a udalosti potom môžete zdieľať aj na sociálnych sieťach.
—iOS, Android, zadarmo

SLONEEK PASSPORT
Pri slovách evidencia a dochádzka sa vám krúti hlava? A čo tak si všetky údaje o zamestnancoch uložiť do jednej aplikácie? Jednoduchý program vám sprehľadní evidenciu dochádzky, vypísanie dovoleniek či vyplatenie stravných lístkov. Prehľadný itinerár vám umožní ukladať údaje o mítingoch či služobných cestách. Samozrejme, aplikácia je zdieľaná, a tak cez ňu môžete žiadať o náhradné voľno či informovať o návšteve lekára. Pokiaľ ste zamestnávateľ, tak vďaka aplikácií máte prehľad o činnosti a pohybe svojich podriadených.
—iOS, Android, zadarmo

CHESSPLODE
Šach je hra intelektuálov, džentlmenov, ale i skvelo precvičuje mozgové závity. Podobných hier je síce neúrekom, avšak Chessplode sa teší stále väčšej a väčšej obľube. Ponúka aj príležitosť porovnávať si skóre a zahrať si s hráčmi z celého sveta, ale i dvoch ľudí na jednom zariadení. Hra je nastavená tak, aby si užívateľ mohol dotvoriť dizajn hry, upraviť pravidlá a vytvoriť hru, kde aj ide viac o náhodu ako um, a vyhrať tak môže i neskúsenejší hráč. Obľúbená je však najviac verzia šachového turnaja.
—iOS, Android, zadarmo

 

K téme:

Chcete doladiť galériu fotografií, zvuk, vašu formu alebo jazykové znalosti?
Zahrajte sa s budúcnosťou … dravo a virtuálne

Facebook Comments