Vesmírny ALO plán už štartuje, aby vás uniesol do žiarivých zákutí ALO UNIVERSE. Skladbu šperkov tejto limitovane jesennej kolekcie inšpirovali nielen krásne farby jesene, ale aj tanec planét, ktoré vidíme v každom období z iného uhla. Drahokamy sa tentoraz oblečú do odtieňov hnedej, zlatej, čiernej alebo bielej, ktorá symbolizuje jesenné mrazíky a tiež vesmírny chlad. Spolu tak vyčarujú prekrásne šperky, vďaka ktorým sa stane vaša láska jednoducho stredobodom vesmíru Objavte spolu unikátne vesmírne kolekcie ALOsaturn, Jesenná Love Story, Ice Diamonds, Black and White, Srdce, Paraiba, Monumentalo, Colors, Kvetiny, Tanzanit, Diamantové Manžety.

A to ešte stále nie je všetko! Tak ako sa vo vesmíre objavujú nové a nové planéty, aj v ALO UNIVERSE na vás čaká veľa prekvapení. Nech sa váš vlastný vesmír trblieta okolo vás…

ALO UNIVERSE – ALOsaturn
Neobvyklý prsteň, rovnako hravý ako krásny. Je vytvorený z bieleho zlata, posiaty diamantmi a okolo centrálneho diamantu sa obtáča briliantový prstenec. Patrí medzi výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo, že luxus, štýl, ultramoderný dizajn, kreativita a nápaditosť môžu spoločne vytvoriť nadčasový šperk.
Prsteň Diamond Carousel / biele 18 kt zlato, 1 ct centrálny diamant, 1,71 ct ostatné diamanty / cena: 32 854 €

ALO UNIVERSE – JESENNÁ LOVE STORY
Jeseň je magická. Prináša farby, ktoré sa nádherne lesknú v zlatistých slnečných lúčoch. Preto sa aj diamantové šperky v našej kolekcii JESENNÁ LOVE STORY trblietajú v hnedej, čiernej, bielej a zlatistej farbe.
Náušnice Inferno Secret / ružové 14 kt zlato, 1,312 ct biele diamanty, 3,52 ct hnedé a čierne diamanty / cena: 12 542 €

 

ALO UNIVERSE – TANZANIT
Šperky s tanzanitom patria k najobľúbenejším stáliciam našich putovných výstav. Mohli ste ich vidieť v tvare srdca, kvapky v bielom zlate a tentoraz sa jeho indigová krása zasadí do platiny. Indigová krása zasadená do platinového náhrdelníka a prekrásneho prsteňa z bieleho zlata.
Náhrdelník z PT900 platiny / 0,89 ct biele diamanty, 2,09 ct tanzanit / cena: 11 809 €ALO UNIVERSE – ICE DIAMONDS

Prekrásne kúsky ako z rozprávky o Snehovej kráľovnej sa budú vynímať v každej šperkovnici. Vyberať si môžete zo setov náhrdelníka, náušníc a náramku.
Náušnice s diamantmi / biele 14 kt zlato, 2,36 ct biele diamanty / cena: 10 667 €

ALO UNIVERSE – COLORS
Kto by nemiloval farby! Ružová, fialová, červená, modrá, to sú sýte odtiene prsteňov, ktoré zdobia zafíry s diamantmi v princess štýle. Nielenže vám vyrazia dych svojou krásou, ale majú tiež magické vlastnosti.
Prsteň Fantasy Gem / 14 kt biele zlato, 2,09 ct smaragd, 0,461 ct biele diamanty / cena: 15 671 €

Mohlo by vás zaujať:

Nový milostný trojuholník. Obrazy, šperky a hodinky
Rekordný modrý diamant zamáva trhom s drahými kameňmi

Facebook Comments