„Všimol som si ju hneď. Nalievala mi šampanské, a pritom sa predo mnou sklonila tak, aby som jej videl do výstrihu. Nebola to bežná letuška, ale nevšimol som si, že by koketovala aj s niekým iným. Mal som pocit, že tuší, kto som. Aspoň si myslím, že si to mohla zistiť. Možno zo mňa naozaj vyžaruje až prílišné sebavedomie, no na prvý pohľad by ste nepredpokladali, že som špión. Krásne tmavé vlasy, jantárové oči a biela pokožka dotvárali jej útlej a vyšportovanej postave erotickú auru, akú som už dlho necítil. Keď všetci cestujúci po pristátí vystúpili, nepohol som sa zo sedadla. Ona to pochopila. Niečo pošepkala pilotom a kolegyniam a za okamih sme mali celé lietadlo pre seba. Roztrhla si uniformovanú košieľku a prudkým gestom mi zaborila hlavu do svojich pŕs.“

Repliky nadovšetko
Niečo sa vám v tomto scenári nezdá? Pritom je pravdivý, teda až na toho špióna, letušku a lietadlo. Príbeh, ktorý si môžete zahrať doma s partnerkou, je však reálny a viac než reálny bude váš sex. Špión verzus letuška? Prečo nie? Kostýmy si môžete zohnať jednoducho a lietadlo môže byť pokojne aj váš gauč v obývačke. Šaty robia človeka a aj intenzívnejšie orgazmy. Určite vás s partnerkou spájajú aj spoločné záujmy a radi chodievate do kina na žáner, ktorý vás dokáže oboch nadchnúť. Alebo máte pocit, že sa vaša láska podobá na nejakú postavu z trilerov, akčných alebo sci-fi filmov? Radi pozeráte filmy pre dospelých, ktoré parodujú slávne blockbustery? Vedzte, že podobné kostýmy, ktoré majú títo „profesionáli“ na sebe, si môžete zadovážiť aj vy. Sexshopy už teraz nie sú len o vibrátoroch a venušiných guľôčkach. „S priateľkou milujeme Star Trek a nemohol som sa dočkať, až ju uvidím v uniforme z takzvanej originálnej série. Krásna minisukňa a obtiahnutá rovnošata? Jednoducho nádhera. Ja som si dal na seba kapitánsku červenú a šli sme do toho. Bol to naozaj nadpozemský sex, to mi verte! “ chváli sa Peter pre portál sexstories.com.

Foto: Shutterstock

Hrdinom v spálni
V posteli sa môžete premeniť na Kapitána Ameriku, Thora či Spidermana a pomilovať môžete Wonder Woman, Kapitánku Marvel, či Scarlet Witch. Kostýmy nie sú dokonalé, ale dokážu navodiť tú správnu akčnú erotickú atmosféru. Predstavte si, že ste napríklad James Bond a na terase stretnete krásku v nočnej róbe. Prečo si to nerozdať priamo tam? (Samozrejme, ak nie sú nablízku ľudia) naučte sa filmové repliky a zvádzajte ako Sean Connery v najlepších rokoch! No nemusíte byť filmový geek, aby ste si takzvaný sexi role playing game užili. Stačí si obliecť drahé sako a partnerke zohnať kostým pani domácej a pikantný erotický scenár je na svete. Sledujete, ako okolo vás utiera prach, a pritom sa skláňa, no a znenazdajky jej spopod pracovného odevu vykukne pozvánka na sex zozadu! Možno to pôsobí ako veľké klišé, no vzťah to dokáže poriadne oživiť! A konečne majú výhodu tí, ktorí sú pre roztržitosť a veľkú fantáziu v bežnom živote za nešikovných.

Foto: Shutterstock

Vaša zbraň je fantázia
Čím väčšiu fantáziu vo svete sexi hier na hrdinov použijete, tým viac si užijete vášnivé milovanie! Samozrejme, opäť platí všetko s mierou. Nemôžete do pracovne svojej partnerky nabehnúť hocikedy ako nadržaný Batman. Rovnako si dávajte pozor na hry, ktoré už hraničia so sexuálnymi poruchami. Rozmohla sa napríklad aj móda v plyšových erotických kostýmoch pripomínajúcich roztomilých zajačikov. Tam to už autor trošku prehnal. Veď na skvelý zážitok stačí len to, keď sa zahráte na celebritu a ona na fanúšičku a spolu objavíte nový svet erotických dobrodružstiev.

Budete sa červenať:

Milujte ju s otáznikom! … hoci je to lákavá predstava
Vášeň na masážnom lôžku je len začiatkom …
Nehrajte sa na bujaka!

Facebook Comments